تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتما به یاد دارید که تلاش مایکروسافت برای عرضه اکس باکس وان بدون درایو نوری چقدر مورد نکوهش طرفداران و علاقه مندان قرار گرفت، اما حرکت نا به جای مایکروسافت در سال ۲۰۱۳ سبب نمی گردد که شاهد اجرای چنین طرحی طی سال های پیش رو توسط ردموندی ها و حتی دیگر شرکت ها باشیم.
در پتنت اخیری که توسط نینتندو به ثبت رسیده، گویا این شرکت قصد دارد کنسولی بدون درایو نوری بسازد. آنچه می دانیم این است که کنسول مذکور یک پلتفرم خانگی است و نه یک وسیله همراه؛ و از زمان اولین پلی استیشن تاکنون، تمامی کنسول ها از درایو نوری بهره جسته اند.
این پتنت به کنترلری جداگانه نیز اشاره دارد که نمایشگری جداگانه و «قابلیت پردازش کنترل سرعت» را داراست. تمامی این موارد می تواند ارتباط مستقیمی با NX داشته باشد اما هنوز سندیتی در این مورد ارائه نشده. هیچ یک از مقامات نینتندو تاکنون در ارتباط با NX صحبتی جدی به میان نیاورده اند و کسی نمی داند این پروژه دقیقا چه ویژگی هایی دارد.
با توجه به اینکه کنترلر کنسول از نمایشگر مخصوص به خود بهره می برد، احتمالا این پتنت می تواند ارتباطی هم با ورژن جدید Wii U داشته باشد، کنسولی که چندان موفق نبوده. اما بستر ارائه بازی های دیجیتالی توسط نینتندو چندان گسترده نیست و Wii U هم قابلیت های اجتماعی فراوانی به جز بازی هایش ندارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین