تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ساعت اپل قرار بود تا در برگیرنده ی سنسورهای فراوانی باشد اما اینچنین که مشخص شد، اپل [احتمالا به علت کاهش نیافتن بیش از اندازه عمر باتری] تصمیم گرفت تا برخی از آن سنسورها را از ساعت خود حذف کند.
پیش از این، وال استریت ژورنال گزارش داده بود که اسمارت واچ اپل قرار بوده تا شامل سنسورهایی همچون سنجش فشار خون، سنجش استرس و «غیره» باشد و تا کنون نیز انتظار می رفت همین موارد، متمایز کننده نسل دوم از ساعت اپل باشند. اکنون اما بر اساس شواهد جدید، اپل راهکار دیگری را در پیش گرفته تا سنسورهای مورد نظرش را به ساعت اضافه کرده و کارایی آن را نیز تا جایی که می تواند بالا ببرد. راهکار اپل، بندهای هوشمند برای ساعت هستند.
بر اساس گزارشاتی که از سوی تامین کنندگان قطعات اپل مخابره شده، این شرکت در پی آن است که بتواند تکنولوژی های مورد نظر خود را در بند ساعت جای دهد تا در نهایت، قابلیت های کلی محصول را بالاتر برده و آن را از رقبایی که در بازار حضور دارند متمایز کند.

طبق اظهارات اخیر، این سنسورها باعث می گردند تا کاربر بتواند میزان اکسیژن موجود در خون، نحوه تنفس، فشار خون و حتی دمای بدن خود را در اپلیکیشن Health مشاهده نماید.
اپل در سال های اخیر و پس از توسعه iOS 7، توجه ویژه ای به بخش سلامت نشان می دهد و تحقیقات زیادی را نیز صرف این موضوع کرده است. ساعت این شرکت به خودی خود، نقش یک دستبند سلامتی تمام عیار را بازی می کند و حال پویا تر شدن ساعت به وسیله بندهای هوشمند که در واقع مجهز به سنسورهای مختلفی هستند، می تواند علاقه طیف وسیع تری از کاربران را به خود جلب کند.

هنوز مشخص نیست که این سنسورها که در بند تعبیه می شوند، چگونه با خود ساعت ارتباط برقرار خواهند کرد اما یک تئوری بسیار منطقی که می توان از یاد کرد، استفاده سنسورها از پورت مخفی موجود در کناره ساعت است. اپل هنوز هم کاربرد دقیق این پورت را مشخص ننموده و برخی از سازندگان وسائل جانبی صرفا بندهایی مجهز به باتری اضافه تر برای این ساعت تدارک دیده بودند که به وسیله همین پورت مخفی، بر عمر دستگاه می افزود.
گفته می شود شرکت ساکن کوپرتینو اوایل سال ۲۰۱۶ این بندها را در اختیار کاربران علاقه مند قرار خواهد داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین