تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ایجاد تغییرات نرم افزاری عمده در اندروید برای موبایل «ونیز» از سوی بلک بری

در ماه های اخیر، شایعه توسعه یک موبایل اندرویدی از سوی بلک بری بسیار خبر ساز بوده است چرا که اهالی دنیای تکنولوژی در انتظار خبر مرگ این سازنده بوده اند اما این شرکت اکنون تلاش می کند تا با آخرین راهکارها، به گود رقابت بازگردد.
موبایل اندرویدی که از سوی شرکت کانادایی در حال توسعه است، ونیز نام دارد و پیشتر برایتان گفته ایم که تلفن همراهی کشویی خواهد بود. زمانی که آن را باز کنید، با یک کیبورد فیزیکی برخورد خواهید کرد که البته در زمان بسته بودن تلفن همراه نیز، قادر هستید از کیبورد مجازی آن بهره گیرید.
اکنون Evan Blass که با حساب کاربری evleaks@ در توییتر فعالیت می کند و به افشای مشخصات تلفن های هوشمند پیش از معرفی رسمی آنها می پردازد، یک ویدیوی جدید را منتشر نموده که در آن می توانید دو موبایل را مشاهده نمایید.
از طرفی این احتمال وجود دارد که بلک بری بخواهد دو نمونه از ونیز را معرفی نماید و از سوی دیگر نیز برخی معتقد هستند که موبایل دوم، یکی از محصولات دیگر این شرکت با پلتفرم خود بلک بریست.
Blass اما خبرهای دیگری هم دارد. وی اشاره می کند که آنچه در بلک بری ونیز خواهیم دید، به هیچ عنوان به اندروید خالص نزدیک نبوده و شرکت کانادایی به شکل بسیار سنگینی، ظاهر اندروید را دستکاری کرده است.

در حال حاضر به نظر می رسد که شرکت مورد بحث تصمیم دارد تا سرویس های خود نظیر نوت ها، تقویم، مخاطبین را به اندروید آورده و آنها را جایگزین نمونه ای که از سوی گوگل ارائه می گردد نماید.. از طرفی، اذعان گشته که فروشگاه پلی همچنان در اختیار کاربران این تلفن همراه قرار خواهد داشت. بر همین اساس، زیاد جای نگرانی نیست و به راحتی می توانید لانچرهای محبوب خود را روی ونیز نصب کنید.
در حال حاضر گفته می شود که بلک بری تا پیش از پایان یافتن سال جاری، موبایل مورد اشاره را معرفی کرده و سپس به بازار خواهد فرستاد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین