تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی PES 2016 اعلام شد

 در فاصله ای کمتر از یک ماه تا انتشار نسخه ی شبیه ساز فوتبال انحصاری کونامی یعنی PES 2016 ، سازندگان این بازی بالاخره سیستم مورد نیاز برای اجرای PES 2016 بر روی کامپیوتر های شخصی را اعلام کردند. پس اگر دوست دارید بدانید که آیا مشخصات سیستم خانگی یا لپ تاپ شما اجازه ی انجام این بازی را به شما خواهد داد یا نه، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.
بی حرف پیش، شما را به مشاهده ی مشخصات اعلام شده از سوی کونامی برای اجرای بازی PES 2016 دعوت می کنیم.
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی PES 2016 :
     سیستم عامل : Windows 8.1 - 8 - 7 - Vista - SP2
    پردازنده : Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz. AMD Athlon II X2 240 or equivalent processor
    حافظه ی رم : 1 GB
    کارت گرافیک : nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000 or better
    فضای مورد نیاز برای نصب : 8 GB
    نسخه ی دایرکت اکس : DirectX Version 9.0c
سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی PES 2016 :
     سیستم عامل : Windows 8.1 - 8
    پردازنده : Intel Core i3 530 AMD Phenom II X4 925 or equivalent processor
    حافظه ی رم : 2 GB
    کارت گرافیک : nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 3000 or better
    فضای مورد نیاز برای نصب : 8 GB
    نسخه ی دایرکت اکس : DirectX Version 9.0c
در واقع مشخصات سخت افزاری اعلام شده ی فوق چندین نکته ی قابل توجه را در برابر دیدگانمان قرار می دهند که بد نیست اشاره ای به آن ها داشته باشیم. نخستین نکته به عدم استفاده ی این بازی از Direct X 11 باز می گردد. شخصاً انتظار داشتم که این نسخه از سری از DX 11 استفاده کند. دلیل آن هم این است که طی یک سال اخیر تقریباً تمامی بازی های ریز و درشتی که سطحی هم قد و قواره با سری PES داشته اند (حتی بازی هایی که از لحاظ تکنیکی هیچ لزومی برای استفاده از این واسط نداشته اند) از DX 11 در ساختار خود بهره گرفته اند. یکی از دلایل این امر (سوای مسائل فنی) بند و بسط های رایجی است که میان شرکت های نام آشنای بازی سازی با سازندگان کارت های گرافیک وجود دارد. اما به نظر می رسد که اعضای کونامی توجهی به این موضوع نداشته اند و حتی در هر دو گروه مشخصات اعلام شده ی فوق ما نام DX 9 را مشاهده می کنیم. نکته ی قابل توجه دیگر به مدل کارت های گرافیک اعلام شده بر می گردد که در هر دو رده ی حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی بازی، این مدل ها کاملاً یکی هستند (در این میان تنها شاهد تغییر مدل کارت های اینتل در سیستم پیشنهادی هستیم و مدل های مربوط به انویدیا و AMD هیچ تغییری را به خود نمی بینند). در واقع نظر افکندن به تمامی این نکات و همچنین مشخصات اعلام شده ی فوق، ما را به این حقیقت نه چندان خوشایند رهنمون می سازند که احتمالاً اعضای کونامی همان سیاست سال گذشته (بی محلی به پلتفرم PC) را برای بازی PES 2016 اتخاذ کرده اند و به احتمال فراوان نسخه ی PC این بازی لااقل به لحاظ بصری تغییر چندانی را به خود نخواهد دید. این در حالی است که پیش از این سازندگان این اثر اعلام کرده بودند که بازی PES 2016 امسال سه نسخه ی مجزا خواهد داشت (یکی برای کنسول های نسل هشتمی، یکی برای پلتفرم PC و دیگری برای کنسول های نسل هفتم). در پیوند با این امر، یکی از مواردی که سازندگان PES 2016 اصرار فراوانی بر روی آن داشتند، ادعای توجه ویژه ی آن ها به کیفیت نسخه ی PC این اثر بود و حتی عنوان می شد که این نسخه از بازی دارای محتوای متفاوتی نسبت به دو نسخه ی دیگر خواهد بود. البته اعضای کونامی پیش تر وعده از امکان تجربه ی نسخه ی دموی بازی PES 2016 برای کاربران PC را نیز داده بودند که این امر در عمل اتفاق نیفتاد. پس هیچ بعید نیست که سایر وعده های سازندگان بازی در مورد نسخه ی PC این اثر نیز عملی نشود. البته امیدواریم که این امر رخ ندهد و ما بتوانیم نسخه ای جذاب و قابل قبول را روی پلتفرم PC تجربه کنیم. و برای این کار چاره ای نیست جز انتظار کشیدن تا تاریخ 15 سپتامبر که در واقع روز ملاقات با PES 2016 خواهد بود. گفتنی است که این بازی علاوه بر پلتفرم PC در همین تاریخ برای کنسول های سرشناس نسل هفتم و هشتم نیز منتشر خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین