تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

انتظار می‌رود که کمپانی اپل، حداقل دو آی‌فون جدید را امسال معرفی نماید با این وجود، برخی مدعی هستند که در سال 2015، سه مدل آیفون متفاوت ارایه خواهد شد. آیفون 6S ( با نمایشگر 4.7 اینچی) و آیفون 6S Plus( با نمایشگر 5.5 اینچی) احتمالا در نیمه ماه سپتامبر ارایه شوند و طبق یک گزارش تازه از چین، مدل سوم آن در ماه نوامبر راه‌اندازی خواهد شد.
برطبق خبرگزاری China Times، فاکس‌کان در تلاش است تا تعداد نیروی کار خود را به‌منظور مدیریت بهتر برای تولید گوشی‌های آیفون، افزایش دهد. بر طبق این گزارش، فاکس‌کان در حدود 60 درصد از سفارشات تولید آیفون 6S و 100 درصد از سفارشات فبلت آیفون 6S Plus را برعهده دارد. البته به‌تازگی، یکی از کارکنات فاکس‌کان گفته است که این شرکت، سفارشات مربوط به آی‌فون 6C را نیز از اپل دریافت کرده است. انتظار می‌رود که آیفون 6C در ماه نوامبر (آبان ماه) ارایه شود.
بسته به نظر اپل، حتی ممکن است که این شرکت، آیفون 6C را در سال آینده و یا هم‌زمان با آیفون 6S معرفی نماید. البته هیچ مدرک و سند رسمی پیرامون این گوشی در حال حاضر وجود ندارد و حتی نمی‌دانیم که چه آینده‌ای در انتظار آیفون 6C اپل خواهد بود!
انتظار می‌رود که اپل، از سری 2015 آیفون‌های خود در تاریخ 9 سپتامبر ( هنوز تایید نشده است!) رونمایی نموده و یک هفته بعد در تاریخ 18 سپتامبر، آن‌ها را به فروش برساند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین