تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 شاید در نگاه اول به نظر برسد که ساخت گوشی هوشمند ماژولاری نظیر آنچه که گوگل طی پروژه‌ی آرا درصدد ساخت آن است، بسیار ساده باشد؛ اما به واقع چالش‌های فراوانی در این مسیر وجود دارد که همین موضوع باعث به تعویق افتادن عرضه‌ی این گوشی به بازار شده است. گوگل اعلام کرده سیستم مغناطیسی نگه‌دارنده‌ی ماژول‌ها دلیل اصلی تاخیر در عرضه است.

در هفته‌ای که گذشت، گوگل اعلام کرد که طرح آزمایشی عرضه‌ی گوشی هوشمند پروژه‌ی آرا را که قرار بود در پورتوریکو آغاز شود، به تعویق انداخته است. غول جستجو اعلام کرده که دلیل به تعویق افتادن عرضه‌ی این گوشی هوشمند در کشور مورد نظر به دلیل وجود مشکلاتی است که در ساز و کار مغناطیسی به کار گرفته شده در نگهداری قطعات رخ داده است. به نظر می‌رسد این مشکل بسیار پیچیده‌تر از آنی است که مهندسان این پروژه در نظر داشته‌اند.
براساس اطلاعات ارائه شده، گوگل در گوشی‌های هوشمند خود از الکتریسیته‌ی موج کوتاه به منظور ایجاد خاصیت الکترومغاطیس بین قطعات مختلف و فریم اصلی گوشی استفاده می‌کند که این موضوع علاوه بر نگه‌داشتن قطعات روی فریم اصلی، باعث خارج شدن راحت این ماژول‌ها توسط کاربر نیز می‌شود؛ اما مشکلی که در این بین وجود دارد، عدم پایداری لازم ماژول‌ها در زمان انجام تست‌های سقوط است. به نظر می‌رسد مکانیزم مورد استفاده نتوانسته انتظار مهندسان را برآورده نماید.
شنیده‌ها حکایت از این دارد که اعضای تیم پروژه‌ی آرا در حال جایگزینی مکانیزم الکترومغناطیس با یک فناوری هستند که Signature Experience نام دارد. هنوز اطلاعاتی در خصوص نحوه‌ی عملکرد فناوری جدید منتشر نشده است.
نظر شما در این خصوص چیست؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین