تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یکی از مهمترین الزامات برنامه‌ی ششم توسعه برای علاقه‌مندان به دنیای صفر و یک، ایجاد شهر فناوری اطلاعات و ارتباطات و تبدیل آن به عنوان قطب اول منطقه در عرصه‌ی فناوری است.

محمدعلی مختاری مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از ایجاد شهر ICT خبر داد و گفت:
 با این برنامه، منطقه ویژه اقتصادی پیام به جایگاه مناسب اقتصادی، علمی و فناوری در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد رسید.
وی چشم انداز اهداف مدنظر در ایجاد شهر ICT را به عنوان مرکزی فعال و تاثیرگذار در ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و افزود:
 توسعه اقتصادی با استفاده از قوانین منطقه ویژه اقتصادی و خدمات فرودگاهی در اولویت قرار دارد.
مختاری با اشاره به مطالعات مقدماتی طرح و آماده سازی و ایجاد زیرساختهای منطقه‌ی ویژه در ۹۶ هکتار، اظهار داشت:
برای اجرای این پروژه، گامهای خوبی برداشته شده است و شهر فناوری اطلاعات و ارتباطات می تواند زمینه فعالیت بنگاههای اقتصادی بخش عمومی غیر دولتی، خصوصی و تعاونی را فراهم آورد.
نظر شما در رابطه با این شهر الکترونیک چیست؟ آیا می‌توان امیدوار بود این شهر بتواند انتظارات برنامه‌ی ششم را برآورده سازد؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین