تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سامسونگ همزمان با معرفی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس نمایی از ساعت هوشمند دایره‌ی خود را با وعده‌ی معرفی آن در برلین نمایش داد. حال این کمپانی تیزری ویدیویی را از قابلیت‌های رابط کاربری دایره‌ی ساعت هوشمندش منتشر کرده است.

اخبار در خصوص ساعت هوشمند دایره‌ی سامسونگ پیش از مراسم معرفی پرچمداران جدید این کمپانی منتشر شده بود. یکی از قابلیت‌های جالبی که در مورد این ساعت هوشمند به آن اشاره شده، امکان استفاده از حاشیه‌ی دایره‌ی چرخان این ساعت هوشمند است که البته در تصاویر منتشر شده چیزی در این رابطه مشخص نبود، حال آنکه در ویدیوی جدید سامسونگ می‌توان نشانه هایی از چرخش در حاشیه و تغییرات در رابط کاربری دید.
شاید بتوان گیر اس۲ را بهترین ساعت هوشمندی خواند که توسط سامسونگ روانه‌ی بازار خواهد شد. آیکون‌ها بصورت دایره‌ وار قرار گرفته‌اند و همه‌ی عناصر رابط کاربری برای فرم فکتور این ساعت هوشمند که مبتنی بر سیستم عامل تایزن خواهد بود، بهینه سازی شده است.
از جمله‌ی قابلیت‌های ساعت هوشمند گیر اس ۲ که در این ویدیو نمایش داده شده می‌توان به قابلیت های سنجش سلامتی و اندازه‌گیری کمیت فعالیت‌های ورزشی، ظاهر‌های متفاوت برای ساعت، کرونومتر و اپلیکیشن S Health اشاره کرد که با ویژگی‌های چون سنجش ضربان قلب همراه شده است.

 

 

 

 

 

 

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین