تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نمایشگاه IFA 2015 نزدیک است و از همین حالا تمامی کمپانی‌ها برنامه ریزی‌های خود را برای حضور در این رویداد مهم آغاز کرده‌اند تا با دستانی پر به جنگ با رقبا بروند. ایسوس نیز در این نمایشگاه شرکت دارد و کنفرانس خبری آن برای دوم سپتامبر برنامه ریزی شده است.
این کمپانی در نظر دارد تا چند محصول در IFA معرفی کند که مهم‌ترین آن‌ها می‌تواند ساعت هوشمند ایسوس باشد که اخباری در مورد آن شنیده بودیم و یا می‌تواند اسمارتفونی را معرفی کند که به تازگی تصاویر آن منتشر شده است. این اسمارتفون که مجوزهای حضورش در چین صادر شده است دارای مشخصات یک میان‌رده است که پیش‌تر تصاویر جسته و گریخته‌ای از آن در تیزر ایسوس مشاهده شده بود. همچنین ایسوس با ساعت هوشمند ZenWatch در بازار حضور دارد که ممکن است با معرفی نسل جدید آن شوک جدیدی به بازار ابزارهای پوشیدنی وارد کند.
به طور کلی طی دو هفته آینده و آغاز نمایشگاه IFA باید منتظر ابزارهای زیادی باشیم و انتظار داریم که سونی بتواند با معرفی پرچمدار جدیدش به دنیای رقابت بازگردد، در سویی دیگر سامسونگ پس از معرفی سری جدید نوت حال فقط ساعت هوشمندش را برای این نمایشگاه کنار گذاشته است. ایسوس نیز همانطور که در بالا گفته شد، توانایی غافلگیر کردن ما را دارد ولی باید صبر کرد و نتیجه این همه تلاش را در نمایشگاه IFA 2015 دید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین