تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از بسته شدن پرونده‌ی نمایشگاه CES 2015 لحظه‌شماری برای آغاز کنگره‌ی موبایل بارسلون شدت گرفته است. اچ‌تی‌سی که انتظار می‌رود نسل جاسفندد پرچمدار خود را در MWC 2015 معرفی کند، دعوت نامه‌های مربوط به برگزاری مراسم در دهم اسفند ماه را ارسال کرده است.

با نزاسفندک شدن به زمان برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلون، گمانه‌زنی‌ها در مورد گوشی‌های‌هوشمند و محصولات معرفی شده در این نمایشگاه نیز قوت می‌گیرد. بسیاری از کارشناسان انتظار دارند اچ‌تی‌سی نسل جاسفندد پرچمدار خود را که با نام رمز هیما شناخته می‌شود، در جریان این نمایشگاه معرفی کند. حال آنکه این کمپانی دعوت‌نامه‌های مربوط به کنفرانس خبری خود را که در ۱۰ اسفند ماه برگزار خواهد شد، ارسال کرده است. اچ‌تی‌سی کنفرانس خود را یک روز زودتر از آغاز رسمی نمایشگاه برگزار می‌کند. سال گذشته نیز این کمپانی تایوانی گوشی‌هوشمند خود، اچ‌تی‌سی وان ام ۸ را در ۲۵ مارس معرفی کرده و در فاصله‌ی اندکی پس از معرفی روانه‌ی بازار کرد.
همانطور که در تصویر نیز ملاحظه می‌کنید، دعوت نامه اطلاعات خاص و روشنی را در مورد آنچه که در این کنفرانس معرفی خواهد شد، ارائه نمی‌دهد. اچ‌تی‌سی از عبارت Utopia in Progress‌ استفاده کرده که به معنای آرمان‌شهر در حال پیشرفت است. این عبارت به‌گونه‌ای نگاشته شده که دو حرف O روی هم قرار گرفته‌اند. به نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی در نظر دارد تا فناوری جاسفندد دوربین را در نسل جاسفندد پرچمدار خود معرفی کند. البته می‌توان این نماد را نشان از بکارگیری زوم اپتیکال در نسل جاسفندد پرچمدار اچ‌تی‌سی تعبیر کرد. برای اطلاع از جزئیات محصول جاسفندد اچ‌تی‌سی باید به انتظار انتشار اخبار و اطلاعات بیشتر در این مورد بنشینیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین