تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

زمانی که سامسونگ اعلام کرد Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge+ هم به همان نمایشگرهای ۲K مجهز هستند که در نسل قبل هم استفاده شده بود، بسیاری از کاربران فکر کردند یکی از بهترین مزیت های رقابتی سازنده کره ای در پرچمداران جدید به دست فراموشی سپرده شده اند.
به هر حال نباید فراموش کرد نمایشگر یکی از بهترین بخش ها در پرچمداران سامسونگ است و هربار با عرضه هر مدل جدید کاربران مشتاق هستند تا بدانند سازنده این بار هم موفق شده عملکرد صفحه نمایش را بهبود دهد یا خیر.
سایت DisplayMate به سراغ پرچمداران جدید رفته تا با بررسی آنها پاسخ این سوال را مشخص کند.
هردو پرچمدار تازه به نمایشگر ۵.۷ اینچی OLED با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ مجهز هستند و سایت DisplayMate اعتقاد دارد همین ثابت نگاه داشتن رزولوشن است که باعث شده سامسونگ بتواند روی بخش های دیگر صفحه نمایش تمرکز کرده و آنها را افزایش دهد.
عمده ترین تفاوت نمایشگرهای جدید این است که میزان روشنایی آنها نسبت به مدل قبل بیشتر شده، موردی که در نهایت به شفافیت و خوانایی بیشتر صفحه نمایش ها در محیط های پرنور و فضای خارجی منجر خواهد شد.
این نمایشگرها البته در عین حال که روشنایی بیشتری دارند، از نظر مصرف انرژی نسبت به قبل بهینه تر هستند و احتمالا همین مورد است که در کنار بهینه سازی های نرم افزاری باعث شده نوت ۵ با وجود کاهش ظرفیت باتری، عملکرد بهتری از نوت ۴ داشته باشد.
DisplayMate بطور کلی اعتقاد دارد نمایشگرهای OLED گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس که تنها در خمیده و تخت بودن با یکدیگر تفاوت دارند، در مجموع بهترین نمایشگرهای موبایلی هستند که تاکنون توسط این سایت مورد بررسی قرار گرفته اند.
هرچند این سایت در هنگام اعلام بهترین نمایشگر بین پنل های مختلف تمایزی قائل نشده، اما اگر بخواهیم نهایت عدالت را رعایت کنیم لازم است مدال افتخار بهترین نمایشگر های LCD را هم به آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس بدهیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین