تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سال گذشته، مراسم The Game Awards 2014 با حمایت گسترده بازی سازان و سرمایه گذاران برای اولین بار و مستقل از هر شبکه تلویزیونی برگزار شد تا جف کیلی، مجری و برگزار کننده آن بتواند مراسمی به سبک اسکار برای دنیای بازی اجرا کند.
شب گذشته، اکانت رسمی توییتر The Game Awards، برگزاری این مراسم را برای سال ۲۰۱۵ در ماه دسامبر تایید نمود. سال پیش، جف کیلی تاکید کرده بود که قصد دارد این راه را ادامه دهد اما برگزاری مراسمی در این ابعاد، آن هم با بودجه های شخصی چندان کار آسانی نیست. با این حال، حتی شبکه ی تلویزیون اسپایک نیز نتوانسته بود خروجی راضی کننده ای طی سال های پیش به دست آورد و این مسئله کار را سخت تر از پیش کرده بود.
سال گذشته استقبال از این مراسم بسیار عالی بود و نسبت به سال پیشین، ۷۵ درصد مخاطب بیشتری آن را تماشا کردند. مراسم در سبک و سیاقی جذاب برگزار شد و برخلاف سال های قبل که اجرای برنامه تغییراتی به خود دیده بود، این بار دقیقا همان چیزی بود که همه انتظارش را داشتند.
از حضور اسطوره های بازی سازی و موسیقی گرفته تا اجراهای متنوع توسط گروه هایی نظیر Imagine Dragons، توانست حاشیه های جذابی هم برای مراسم چند ساعته ی TGA 2014 فراهم کند. علاوه بر تمامی این موارد، نمایش چند بازی جدید و به اجرا در آمدن تریلرهای جذاب از بازی های بزرگ، به اعتبار آن افزود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین