تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

Parallels یک نرم افزار مشهور است که با شبیه سازی سخت افزار مورد نیاز، امکان اجرای سیستم عامل ویندوز را برای کاربران مک فراهم می کند.
نسخه ۱۱ این نرم افزار که امروز منتشر شد، امکان بهره گیری از دستیار صوتی ویندوز ۱۰ یعنی کورتانا را نیز در اختیار کاربران مک قرار می دهد و این در حالی است که اپل هنوز پای دستیار صوتی خود به نام سیری را به کامپیوترهای شخصی اش باز نکرده است.
در ویدیویی که سازنده در این مورد منتشر کرده شاهد هستیم که کورتانا در محیط سیستم عامل مک قادر است همانند یک قابلیت مقیم، دستورات را بدون مشکل متوجه شده بدون تاخیر به انجام آنها بپردازد.
این نرم افزار از سالها پیش امکان اجرای سیستم عامل های مختلف را برای کاربران کامپیوترهای مک به ارمغان آورده و سازنده در نسخه جدید علاوه بر پشتیبانی از ویندوز ۱۰ و Mac OSX El Capitan، عملکرد کلی Parallels را نیز بهینه تر کرده است.
از جمله این بهینه سازی ها می توان به افزایش ۵۰ درصدی سرعت بوت و خاموش شدن و کاهش ۲۰ درصدی زمان انتقال فایل ها اشاره کرد و علاوه بر آن یک «حالت سفر» هم وجود دارد کاربر در مواقعی که به پریز برق دسترسی نداشته باشد می تواند با فعال کردن آن حدود ۲۰ درصد مصرف انرژی دستگاه را کاهش دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین