تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

الگوگیری درست، و نه تقلید کورکورانه از بازی های موفق، حرکت خوبی است که توسعه دهندگان ایرانی اخیرا در پیش گرفته اند و نتایج کار نیز تا بدینجا خوب و قابل قبول بوده.
استودیوی مستقل تانگو گیمز هم در همین راستا با الگوبرداری از عنوان موفق Road Riot، ماشین جنگی تانگو را ساخته تا بتواند تجربه لذت بخش بازی اصلی را این بار در محیطی ایرانیزه، مجددا برای کاربران ایرانی به ارمغان بیاورد.
اگر Road Riot جز بازی های محبوب شماست، مطمئنا تجربه نسخه ایرانیزه شده آن هم می تواند برایتان لذت بخش باشد.
گیم پلی مشابه نمونه خارجی است و باز هم با یک بازی بی پایان و رکوردی مواجه هستیم، با این تفاوت که این بار به جای ماشین های بی نام و نشان، کنترل اتومبیل های آشنایی مثل پراید هاچ بک و پژو ۲۰۶ را در دست خواهید گرفت.
مثل تمام رانرهای رکوردی، در ماشین جنگی تانگو هم کسب بالاترین رکورد حرف اول را در بازی می زند؛ چه مود تک نفره را بازی کنید و چه مود آنلاین. اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشید، تیراندازی به دشمنان و جاخالی دادن از موانع در حالت تک نفره به قدر کافی جذاب هست، اما هیچ لذتی در بازی به رقابت با حریفی آنلاین نمی رسد.

در مود آنلاین ماشین جنگی تانگو می توانید در مسیری کوتاه با حریف خود مسابقه بدهید. جایزه مسابقه، سکه هایی است که از طرف هر دو شرکت کننده به اشتراک گذاشته می شود. بنابراین بدست آوردن سکه های بیشتر (که می توانند خرج ارتقای اسلحه و خرید ماشین های جدید شوند) انگیزه بسیار خوبی برای ادامه بازی در شما به وجود می آورند.
حالت آنلاین به سه بخش لیگ مبتدی ها، معمولی ها و حرفه ای ها دسته بندی شده و ضمنا بازی به طور خودکار، حریفی تقریبا برابر با شما را برای مسابقه انتخاب می کند. بنابراین رقابت های آنلاین عادلانه انجام می شوند و ابدا با حریفی خیلی ضعیف تر یا قوی تر از خودتان مسابقه نخواهید داد.
ماشین جنگی تانگو به طور رایگان عرضه شده، بنابراین مشاهده بنرهای تبلیغاتی چشمک زن در آن چیز عجیبی نیست. هر چند بهتر بود که تیم سازنده حداقل از نمایش آنها در وسط بازی جلوگیری به عمل می آورد.
با این وجود، ماشین جنگی تانگو استاندارد های لازم برای سرگرم کنندگی را در خود دارد و دانلود و تجربه آن را به تمام کاربران ایرانی اندروید توصیه می کنیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین