تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

HTC O2 با طراحی نوی خود هوای تازه را به HTC بازمی گرداند

خبر دارید که شرکت تایوانی HTC وضع مالی چندان خوبی ندارد و سود حاصل از فروش محصولاتش بسیار کمتر از پیش بینی ها بوده است. در گزارش مالی سه ماهه در ژوئن، Cher Wang مدیر اجرایی HTC از سهامداران برای شرایط پیش آمده عذرخواهی کرد و علام نمود یک گوشی پرچمدار تازه به زودی وارد بازار می شود. به نظر می رسد این پرچمدار طراحی نو و تازه ای خواهد داشت و سعی دارد انتقادات پیشین بر ظاهر تکراری سری One را برطرف سازد.
پیشتر شنیده بودیم نام گوشی داستان ما قرار است HTC Aero باشد اما اکنون نام HTC O2 در تازه ترین شایعات ذکر می شود. علاوه بر آن، وجود چیپ ست Snapdragon 820 تایید شده است. پس از Snapdragon 810 که آن مشکل حرارتی را به همراه داشت و البته از هسته های پردازشی دستکاری نشده ARM استفاده می کرد، مدل 820 قرار است قدرت پردازشی بالاتری را به کمک هسته های Hydra ارائه دهد و امیدواریم از گرمای بالا دیگر خبری نباشد. Snapdragon 820 با فرآیند ساخت 14 نانومتری و توسط سامسونگ تولید می شود. تصور می شود HTC O2 در ماه اکتبر یا نوامبر از راه برسد، اما با فرض بکارگیری Snapdragon 820 و زمانبندی ورود آن، حضور پرچمدار تازه HTC به احتمال بالا زمانی در ابتدای 2016 خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین