تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بازی Rainbow Six Siege تاخیر خورد

 بازی Rainbow Six Siege از سری تام کلنسی، پیش از این خود از دل تاخیر های مکرر بازی Rainbow Six: Patriot و عاقبت کنسل شدن عنوان مذکور سر برآورده بود. اما اکنون خبر می رسد که این بازی خود به آفت تاخیر دچار شده و با فاصله ای بیش از یک ماه و نیم نسبت به تاریخ قبل منتشر خواهد شد.
اعضای یوبی سافت دلیل این تاخیر را بازخورد هایی دانسته اند که از سوی مخاطبان خود دریافت کرده اند. به اعتقاد سازندگان این بازی آن ها فرصت بیشتری نیاز داشتند تا بتوانند بهبود هایی را در گیم پلی Rainbow Six Siege ایجاد نمایند. بهبود هایی که مواردی نظیر بهینه سازی قابلیت تجربه ی چند نفره در تمامی مد های بازی، بهبود و توازن در فرآیند به کارگیری سلاح ها و گجت های جانبی موجود در این اثر (نظیر دوربین متحرک تجسس گر) و همچنین بهبود اینترفیس بازی و شکل ظاهری منو ها را در بر می گیرد. البته با وجود تغییر تاریخ عرضه ی این بازی، تاریخ آغاز بخش بتای مالتی پلیر Rainbow Six Siege هیچ تغییری را به خود نمی بیند و علاقمندان این بخش از بازی همچنان می توانند در تاریخ 24 سپتامبر امسال نسخه ی بتای بخش چند نفره را تجربه نمایند. پیش از این قرار بود بازی Rainbow Six Siege در تاریخ 13 اکتبر امسال (برای سه پلتفرم PC ، XboxOne و PS4) منتشر شود که اکنون این تاریخ به 1 دسامبر انتقال یافته است. امیدواریم همان گونه که سازندگان این بازی ادعا کرده اند تاخیر مذکور بتواند کیفیت Rainbow Six Siege را در زمان انتشار افزایش دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین