تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 نزاع انویدیا و AMD همچنان ادامه دارد

 در روز های اخیر قرار بود اعضای انویدیا به موجب انتشار درایور های اختصاصی شان برای تجربه ی هر چه بهتر بازی Ashes of The Singularity عروسی مفصلی بر پا سازند. اما اکنون با منتشر شدن نتایج کارایی دایرکت اکس 12 در این بازی، این عروسی بیشتر به عزا شباهت یافته است. اما انویدیا همچنان قرص و محکم بر این نکته پا می فشارد که تقصیر از آن ها نیست و تمامی قصور ها به گردن سازندگان بازی مذکور است. با این حال سازندگان بازی هم به هیچ وجه زیر بار این قضیه نمی روند و از انویدیا به دلیل دامن زدن شایعات مربوط به وجود باگ خیالی در بازی Ashes of The Singularity حسابی دلخور هستند. حال فرض کنید در میان این بلبشو پای AMD نیز به ماجرا باز شود. دعوای مفصلی به نظر می رسد، این طور نیست؟!
به هر حال شاید اظهارات اخیر نایب رییس AMD یعنی آقای روی تیلور در شبکه ی تویتر بتواند کلنجار های اخیر میان این دو شرکت بر سر میان افزار GameWorks انویدیا را وارد فاز تازه ای نماید. او در پاسخ یکی از دوستانش که دلیل ناکامی انویدیا در بازی Ashes of The Singularity را جویا شده بود، جمله ای به این مضمون را به عنوان پاسخ خود آورده است: "اگر نمی توانی آن ها را از میدان به در کنی سرزنششان کن. از طرف سازندگان گیم ورکز". این دو جمله ی کوتاه کاملاً نشان دهنده ی این حقیقت هستند که سران AMD به هیچ وجه دل خوشی از میان افزار GameWorks ندارند و همچنان از هر فرصتی برای بیان این ناخوشنودی استفاده می کنند. در واقع شاید آقای تیلور در این جمله خواسته باشد این مورد را به شکل غیر مستقیم بیان کند که اعضای انویدیا به هر دری که می زنند قادر به خارج کردن آن ها از دور رقابت نیستند و به همین دلیل همواره مشغول سرزنش کردن زمین و زمان هستند. باید دید که پاسخ انویدیا به این اظهارات چه خواهد بود و آیا آن ها طی روز های آینده وارد این دعوای لفظی جدید خواهند شد یا خیر. به هر حال ما مُشت اول را در دعوای جدید سر گرفته بر سر بازی Ashes of The Singularity به نام AMD و آقای تیلور ثبت می کنیم و در انتظار روز های آینده باقی می مانیم!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین