تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پروژه ی آرا تا به امروز توجه بسیاری از مشتاقان دنیای فناوری را به خود جلب نموده و افراد زیادی مشتاقانه منتظر به ثمر نشستن آن هستند. ولی به هر جهت این قشر از علاقه مندان ظاهراً باید قدری دیگر نیز منتظر بمانند، زیرا گوگل از طریق اشتراک توییتر رسمی پروژه ی مذکور ذکر نموده که اولین محصول یا بهتر بگوییم موبایل Ara زودتر از سال ۲۰۱۶ راهی بازار نخواهد شد.
کمپانی ساکن مانتین ویو در توجیه چنین تاخیری بیان داشته هنوز اشکالات و تداخلات متعددی باقی مانده اند که می بایست برطرف شوند، که البته این گفته خبر خوشی محسوب می شود و نشان می دهد گوگل با جدیت در حال ادامه دادن و توسعه ی پروژه Ara بوده و آن را بایگانی نکرده.
همانطوری که می دانید ایده ی اولیه پروژه ی مورد بحث که شامل ساخت موبایلی ماژولار با قابلیت تعویض آسان قطعات بود، ابتدا در موتورولا متولد شد. بر اساس این ایده شما تلفن هوشمندی در اختیار خواهید داشت که تغییر توان سخت افزاریش بر حسب نیازتان به سادگی امکان پذیر خواهد بود. مثلاً می توانید مقدار حافظه ی داخلی یا حافظه ی رم را تغییر داده یا در برخی مواقع دوربینی توانمند تر را در اسمارت فون خود بگنجانید.
گوگل پس از تصاحب موتورولا، حق امتیاز پروژه ی Ara‌ و تحقیقاتی که در همین زمینه صورت گرفته بود را نیز به تملک خود درآورد و بعد نیز بنا را بر این گذاشت که علیرغم فروش کمپانی و کسب و کار یاد شده به لنوو، کماکان Ara را حفظ نماید.
در ابتدا قرار بود اولین موبایل حاصله از پروژه ی مورد اشاره در بالا راهی پورتوریکو گردد، اما حالا اهالی مانتین ویو می گویند ترجیح می دهند نخستین دستاوردشان را در چند نقطه ی محدود از ایالات متحده عرضه نمایند؛ و ظاهراً اکنون این روند عرضه نیز به سال آتی موکول شده و برای دیدن آنچه به دست آمده چاره ای نیست جز قدری دیگر منتظر ماندن.
نظر شما چیست و فکر می کنید پروژه ی Ara می تواند به واقع دنیای اسمارت فون های امروزی را دستخوش دگرگونی بزرگی نماید؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین