تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از فیسبوک، گوگل، SpaceX و حتی کوالکام و ویرجین، حالا سامسونگ هم به دیگر نام های بزرگی پیوسته که در تلاشند با استفاده از ماهواره، دسترسی به اینترنت را برای تمام نقاط دور نزدیک جهان ممکن کنند.
شرکت کره ای با انتشار مقاله ای، روش پیشنهادی خود برای رساندن اینترنت به تمام نقاط دنیا با استفاده از حدود ۴۶۰۰ ماهواره کوچک را توضیح داده است.
بر اساس توضیحات مقاله، این سیستم قادر است با استفاده از فرکانس های رادیویی در چندین باند مختلف و تجهیزات ارزان قیمت مربوط به این فناوری، در هر ثانیه به ارسال بیش از ۱ ترابایت داده اقدام کند.
چنین سرعتی مجموع اطلاعات ارسال شده را در هر ماه را به ۱ زتابایت (۱ میلیارد ترابایت) می رساند، رقمی که بر اساس پیشبینی ها برای پوشش دادن تمام کابران اینترنت موبایل در جهان تا سال ۲۰۲۸ کافی خواهد بود.
البته باید در نظر داشت که هرچند ایده مطرح شده با توجه به هزینه ها کاملا منطقی به نظر می رسد، اما حداقل در آینده نزدیک نمی توان توقع عملی شدن آن را داشت، چرا که به هر حال این طرح هنوز در مرحله اولیه قرار دارد و راه درازی باید پیموده شود تا عملیاتی کردن ممکن گردد.
علاوه بر این، ادامه داشتن روند کاهش سود سامسونگ در سال های اخیر هم مشکل دیگری است که شرکت کره ای پیش از عملیاتی کردن چنین پروژه های زمان گیر و هزینه بری، لازم است توانسته باشد بر آنها چیره شود.
همکاری مشترک و کمک گرفتن از دیگر سازندگان حوزه فناوری البته راه حل دیگری است که می تواند این معامله را به ۲ سر بُرد تبدیل کرده و علاوه بر مردم، برای خود تولیدکنندگان هم سودمند باشد، چرا که اگر مردم سراسر جهان به اینترنت دسترسی داشته باشند، خیل عظیمی از مردم جهان به کاربران بلقوه محصولات تکنولوژیک و ابزارهای الکترونیکی تبدیل شده و در نهایت به افزایش قابل ملاحظه درآمد تولیدکنندگان این حوزه منجر خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین