تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

آنطور که از شواهد بر می آید گوگل قصد دارد به خدمت گرفتن انرژی خورشیدی را بیش از پیش برای عموم ساده تر نماید. کمپانی مذکور در تازه ترین اقدامش در همین راستا، دست به راه اندازی سرویس جدیدی با عنوان “پروژه سان روف” (Sunroof) زده و می خواهد از طریق آن و با بهره گیری از خدمات مپس خود، نقشه ای دقیق از میزان عملی و کاربردی بودن حرکت به سمت استفاده از انرژی مورد بحث در هر منطقه فراهم آورد.
گفته شده سان روف از برخی داده های گوگل مپس که تا به امروز چندان مورد استفاده قرار نمی گرفتند بهره برده و برای افراد معین می کند در یک محل یا منطقه مشخص ارزش دارد که به منظور استفاده از انرژی خورشیدی سرمایه گذاری نمایند یا خیر.
خدمات مذکور ابتدا با مدل سازی سه بعدی، تعداد پانل های خورشیدی که می توان بر روی سقف یک ساختمان و یا… را کار گذاشت محاسبه نموده و سپس به تجزیه و تحلیل نحوه قرار گیری خورشید بر روی همان سقف در طول سال پرداخته و عواملی همچون نوع ابرهای منطقه ی هدف و مقدار دمای آن را نیز در محاسباتش دخیل می کند.
از نکات جالب دیگر اینکه سان روف می تواند مقدار سایه ای که توسط ساختمان ها و اجسام موجود در اطراف ایجاد می شوند را بررسی نموده و میزان اثر گذاری این سایه ها را نیز به عنوان یک فاکتور موثر دیگر در نظر بگیرد.
گفتنیست به کار گیری انرژی خورشیدی برای بسیاری از خانه ها می تواند یک سناریو برد برد را رقم بزند؛ به صورت معمول در چنین شرایطی ساکنین منازل از پرداخت هزینه برای تامین الکتریسته و انرژی گرمایشی رها می شوند و از سوی دیگر میزان تولید آلاینده ها و گازهای گلخانه ای از سمت آنها کاهش می یابد.
البته در آن سمت ماجرا پیش از اینکه برای استفاده از انرژی خورشیدی هزینه کنید لازم است بدانید که چنین هزینه ای چقدر برای تان بازدهی خواهد داشت و این دقیقاً همان کاریست که اکنون به وسیله سان روف و به سادگی امکان پذیر شده.
سرویس تازه راه اندازی شده گوگل اکنون با ضریب خطای اندکی به کاربر می گوید آیا صرفه جویی صورت پذیرفته معقول و منطقی خواهد بود یا خیر و چنانچه این امر از جانب سان روف کاربردی ارزیابی گردد در گام بعدی نصب کننده های محلی پانل های خورشیدی پیشنهاده داده خواهند شد.
پروژه ی جدید اهالی مانتین ویو فعلاً تنها در سه شهر ایالات متحده یعنی بوستون، سان فرانسیسکو و Fresno قابل استفاده محسوب می گردد و باید دید گوگل تا چه حد در آینده خودش را متعهد به توسعه ی آن خواهد دید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین