تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

                       گلکسی نوت 5
تاکنون نمی‌دانستیم گلکسی نوت 5 سامسونگ نسخه‌ای دو سیم کارته نیز خواهد داشت یا خیر؛ اما اینطور که پیدا است کمپانی کره‌ای قصد دارد نسخه‌ای دو سیم کارته از جدیدترین پرچم‌دار سری نوت خود را برای برخی بازار‌ها عرضه کند. امروز با تصویری که لو رفته، این احتمال و شک تا حدود زیادی رفع شده است.
امروز یک خرده فروشی تایوانی، تصویری از گلکسی نوت 5 منتشر کرده که درگاه کارت حافظه‌ی آن می‌تواند تا دو سیم کارت را درون خود جای دهد. پیش از این شایعه شده بود گلکسی نوت ۵ در نسخه دو سیم کارته خود از کارت حافظه microSD پشتیبانی می‌کند. اما با لو رفتن این تصویر جدید، این احتمال به کلی از بین می‌رود و نوت جدید سامسونگ نیز در پشتیبانی از کارت حافظه جانبی به سرنوشت جدیدترین پرچم‌دار سری S دچار شده است.

البته هنوز یک احتمال دیگر باقی مانده و آن استفاده دوگانه از درگاه سیم کارت دوم است که ممکن است بتواند در نقش درگاه کارت‌خوان microSD نیز ظاهر شود. اما اگر این احتمال هم به وقوع نپیوندد کاربران برای ذخیره فایل‌های متنی و تصویری خود می‌توانند به فضا‌های ذخیره‌سازی ابری روی بیاورند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین