تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سامسونگ سری اسمارت فون‌های بسیار زیادی دارد که در این بین می‌توان به سری گلکسی J و گلکسی A در کنار سری‌های معروف گلکسی Note و گلکسی S اشاره کرد که این موضوع می‌تواند برای افرادی که تنوع را دوست دارند جالب باشد اما اکنون SamMobile اطلاعات جدیدی را منتشر کرده است که بر اساس آن گفته می‌شود سامسونگ در حال کار بر روی یک سری جدید با نام گلکسی O است.
البته فعلا مشخص نیست که چه نوعی از اسمارت فون‌ها در این سری قرار خواهند گرفت ولی SamMobile اعلام کرده که در حال حاضر دو محصول وجود دارد که سامسونگ بر روی آن‌ها در این سری کار می‌کند. این دو اسمارت فون که شماره مدل SM-G550 و SM-G600 را دارند انتظار می‌رود که گلکسی O5 و گلکسی O7 نامیده شوند.
بر اساس الگوی نام گذاری سامسونگ امکان اینکه گلکسی O7 یک اسمارت فون بالارده باشد، زیاد است. البته احتمال نمی‌دهیم که این سری قاتل پرچم‌داران باشد و اغلب این لقب را سری گلکسی Note و سری گلکسی S در اختیار دارند و به احتمال زیاد سری گلکسی O یک سری میان‌رده و یا پایین‌رده خواهد بود.
یکی از مشخصات اصلی سری گلکسی A بدنه فلزی آن‌ها بود ولی فعلا نمی‌دانیم که سامسونگ در سری گلکسی O بر روی چه ویژگی‌ مانور خواهد داد. اما در طول روز‌های آینده به احتمال زیاد اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین