تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

                       سامسونگ
سامسونگ برخلاف سنت همیشگی پنجشنبه‌ی هفته‌ی پیش نسل جدید فبلت خود را به همراه گلکسی اس 6 اج پلاس معرفی کرد. اما این کمپانی نمایشگاه آیفا را فراموش نکرده و مراسمی را در تاریخ ۱۲ شهریور ماه برگزار خواهد کرد که پیش‌بینی می‌شود طی آن شاهد معرفی ساعت هوشمند دایره‌‌ای این کمپانی یا همان گیر اس 2 باشیم.
با وجود معرفی گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس طی مراسمی که پنجشنبه‌ی هفته‌ی گذشته برگزار شد، سامسونگ برخلاف سنت همیشگی پرچمداران خود را پیش از آیفا معرفی کرد. اما این بدین معنی است که کره‌ای‌ها در برلین حضور نخواهند داشت؛ چراکه سامسونگ کنفرانسی را در تاریخ ۱۲ شهریور ماه برگزار خواهد کرد که به احتمال فراوان در آن شاهد معرفی ساعت هوشمند دایره‌‌ای سامسونگ خواهیم بود.
علاوه بر نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ که مبتنی بر تایزن خواهد بود، در این نمایشگاه شاید شاهد معرفی یک تبلت جدید نیز از سوی کمپانی باشیم. گیر اس 2 اولین ساعت هوشمند سامسونگ است که از فرم‌فکتور مستطیل شکل بهره نخواهد برد. یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های این ساعت را باید حاشیه‌ی چرخان آن خواند که بنابر اطلاعات ارائه شده برای تسهیل کار با این ساعت طراحی شده است. با توجه به تصاویر منتشر شده از گیر 2، این ساعت ساختار باریک با بهره‌گیری از فریم آلومینیومی خواهد داشت و بند‌های آن نیز از جنس سیلیکون خواهد بود. به نظر می‌رسد در این مراسم سامسونگ‌ بندهایی را با رنگ‌های متنوع برای ساعت هوشمندش معرفی خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین