تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با توجه به شایعات جدید منتشر شده به نظر می‌رسد سامسونگ در حال کار بر روی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود با نام Galaxy O است.

در چند سال گذشته مدیران ارشد سامسونگ به این نکته اشاره داشتند که این شرکت درصدد محدود کردن مدل‌های معرفی شده خود در طول سال است. در حال حاضر با تنوع بیش از حدی که در تعداد نسخه‌‌ی گوشی‌های سامسونگ وجود دارد، خریداران احتمالی در پیدا کردن گوشی هوشمند مورد نیاز خود از بین آن‌ها دچار سردرگمی خواهند شد. اما به نظر می‌رسد این شرکت به این زودی‌ها قصد تغییر رویه‌ی خود را ندارد و می‌خواهد خانواده‌ی گوشی‌های خود را گسترش بدهد.

بنابر گفته‌ی مقامی آگاه در سامسونگ این شرکت خود را برای معرفی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند آماده می‌کند. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از این سری گوشی‌های سامسونگ در دست نیست و فقط می‌دانیم که این شرکت در حال کار بر روی دو گوشی از این خانواده است. این دو گوشی در حال حاضر با نام‌های SM-G550 و SM-G600 شناخته می‌شوند و انتظار می‌رود با نام‌های گلکسی O5 و گلکسی O7 عرضه شوند.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات و ویژگی‌هایی دو گوشی در دست نیست؛ اما اگر سامسونگ روند نام‌گذاری سری‌های قبلی خود را در این سری نیز رعایت کند، می‌توان انتظار داشت که گلکسی O5 صفحه نمایشی ۵ اینچی داشته و گلکسی O7 فبلتی ۵.۵ اینچی باشد.

اگر این شایعه صحت داشته باشد باید منتظر ماند و دید که سامسونگ با عرضه‌ی این دو گوشی چه بازاری را هدف قرار می‌دهد؛ چرا که در حال حاضر نیز این شرکت در ۵ سری مختلف گوشی‌های جدید معرفی می‌کند و اضافه شدن سری جدید به این خانواده می‌تواند معنای خاصی برای سامسونگ داشته باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین