تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در میان توسعه دهندگان بازی های موبایل، کچ اپ یکی از فعال ترین استودیوهاست؛ بازی هایش همیشه سرگرم کننده و اعتیادآورند و افراد در هر سن و سالی که باشند با آنها ارتباط برقرار می کنند.
Cube Jump یکی دیگر از بازی های خلاقانه این استودیوست که کنترل یک مکعب را به دستانتان می سپارد؛ مکعبی که مسافر فضاست و برای رسیدن به مقصدش مسیر خطرناکی پیش رو دارد.
مثل تمام بازی های کچ اپ، Cube Jump هم یک بازی رکوردی است و در آن ثبت بالاترین امتیاز در جدول رده بندی حرف اول را می زند. اما اگر فکر می کنید که رکوردزنی در این بازی کار آسانی است، باید بگوییم که اشتباه می کنید.

Cube Jump بدون شک یکی از سخت ترین بازی هایی است که کچ اپ تاکنون منتشر کرده. برای هدایت مکعب به بیشتر از یک انگشت احتیاج نیست، اما برای پرش صحیح روی سکوهای در حال تردد باید یک جفت چشم اضافی هم قرض بگیرید!
سکوها مثل ماشین هایی در اتوبان به سرعت در حال تردد هستند، بنابراین وقتی روی یکی از آنها پریدید زمان زیادی برای پرش به دیگری ندارید. از این بابت می توان گفت که Cube Jump مکانیزم گیم پلی خود را را از بازی Crossy Road الگو گرفته و فقط در اتمسفری متفاوت آن را تکرار کرده است.
در این پرش ها، آیتم هایی مثل مکعب و الماس هم وجود دارند که با جمع آوری آنها می توانید کاراکترهای جدید آزاد کنید و امتیازات خود را بالاتر ببرید.
Cube Jump برای پلتفرم های اندروید و iOS طراحی شده و با گیم پلی ساده اما اعتیادآورش می تواند انتخاب خوبی برای سرگرمی آخر هفته های شما باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین