تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت معمولا نسخه بتای اپلیکیشن های خود را به شکل داخلی مورد آزمایش قرار می دهد، اما گاهی نیز نمونه هایی مثل One Clip یا Office Now به شکل عمومی عرضه می شوند تا همه کاربران در روند آزمایش آنها سهیم شوند.
تیم بینگ هم برای عقب نماندن از قافله، نسخه بتای آخرین اپلیکیشن ساخت خود را برای مدتی روی سایت آژور مایکروسافت قرار داد که البته پس از مدتی هم پشیمان شد و آن را حذف کرد، اما برخی کاربران در این بین موفق شدند نرم افزار تازه را دانلود و برای امتحان روی ابزارهای خود نصب کنند.
این اپلیکیشن NewsCast نام دارد و ظاهرا برای افرادی ارائه شده که علارغم میل خود فرصت پیگیری و مطالعه صدها خبر منتشر شده در هر روز را ندارند.
کاربرانی که موفق به دانلود این اپلیکیشن شده اند می گویند NewsCast در حقیقت یک موتور جمع آوری خلاصه اخبار است که آنها را با استفاده بخش تبدیل متن-به-گفتار «بینگ»، به شکل کلیپ های صوتی ۳۰ ثانیه ای برای کاربر می خواند.
هرچند صدای بخش تبدیل نوشتار بینگ به اندازه کورتانا طبیعی نیست، اما کاربران با استفاده از آن می توانند در حین رانندگی و دیگر زمان های بی استفاده خود، در جریان خلاصه اخبار مهم روز قرار بگیرند و یا اخبار مورد نظر خود را برای شنیدن در آینده ذخیره کنند.
این اپلیکیشن همچنین بخشی برای ارسال بازخورد به سازندگان را دارد که کاربر می تواند با استفاده از پرسشنامه ۳ گزینه ای آن، انتقادات و پیشنهادات خود را در اختیار تیم بینگ قرار دهد.
نکته جالب اما NewsCast اما اینجاست که مایکروسافت نسخه بتای این اپلیکیشن را تنها برای پلتفرم iOS منتشر کرده، موردی که نشان می دهد کارکنان و آزمایش کنندگان نرم افزارهای این شرکت احتمالا باید اکثراً کاربر آیفون و آیپدهای رقیب باشند.

همچنین گفتنیست بر اساس گزارش ها فیسبوک هم در حال توسعه اپلیکیشن مشابهی است که هرچند عملکرد آن دقیقا به همین شکل نیست، اما به هر حال به عنوان رقیبی برای نرم افزار جدید مایکروسافت به شمار می رود و باید تا عرضه نسخه نهایی هردو اپلیکیشن صبر کنیم تا مشخص شود کدام یک از این غول های دنیای فناوری خواهند توانست در این حوزه جدید موفق عمل کنند.
در پایان می توانید اسکرین شات های اپلیکیشن NewsCast مایکروسافت را مشاهده نمایید.

اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد؛ استفاده از موتور تبدیل نوشتار-به-گفتار بینگ به جای کورتانا

اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد؛ استفاده از موتور تبدیل نوشتار-به-گفتار بینگ به جای کورتانا

اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد؛ استفاده از موتور تبدیل نوشتار-به-گفتار بینگ به جای کورتانا


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین