تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

آیا ساعت های هوشمندی نظیر اپل واچ می توانند عاقبت نیاز به انواع سنتی این دستگاه ها را رفع کنند؟ مدیر عامل شرکتی به نام  Fossil اخیرا اظهار داشته که شاید اسمارت واچ های امروزی آن دستگاه هایی نیستند که بشر به آنها نیاز دارد و در عوض به انواعی هوشمندتر نیاز است که از نظر کارایی در سطح پیشرفته تری قرار داشته باشند.
حالا براساس گزارش جدیدی که از سوی سایت بیزنس اینسایدر منتشر گردیده، تا سال ۲۰۲۰ میلادی، اپل واچ ۴۰ درصد از سهم بازار ساعت های اعلا و پیشرفته بازار جهانی را به خود اختصاص خواهد داد.
در نظر داشته باشید که در این گزارش حرفی از ساعت های هوشمند به میان نیامده و در عوض صرفا از کلمه ساعت استفاده گردیده. از طرف دیگر کاربرد واژه «اعلا» نیز نشان می دهد که اپل واچ حتی به بازار ساعت های سنتی نیز دست درازی خواهد کرد و سهم آن را نیز به خود اختصاص می دهد.
البه این بدان معنا نیست که اپل واچ جای ساعت ۱۵ هزار دلاری رولکس را خواهد گرفت بلکه منظور ساعت های اقتصادی بازار هستند که به راحتی جای خود را به محصول اپل خواهند داد.
در این گزارش ذکر شده: «چنانچه قیمت پایین تر ۳۵۰ دلاری را برای گروه ساعت های لوکس در نظر بگیریم و اپل واچ را هم در این دسته جای دهیم، آنگاه ساعت های مچی سنتی ۶۰ درصد از بازار را در اختیار می گیرند، در حالی که ۴۰ درصد باقی مانده از آن اپل واچ خواهد بود.»
این پیش بینی به نوبه خود بسیار جالب توجه است و باید همچنان منتظر ماند و دید که آیا رنگ واقعیت به خود می گیرد یا خیر. در هر صورت، آنطور که به نظر می آید اپل واچ تاکنون پیش بینی های شرکت سازنده اش را به حقیقت بدل کرده اما با در نظر داشتن این نکته که فعلا نسخه اولیه این محصول به بازار رسیده، شاید بهتر آن باشد که کمپانی سازنده راهی برای بهبود هرچه بیشتر آن و در نتیجه جذب مشتریان بیشتر برایش بیابد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین