تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمی به ذهن خود فشار بیاورید! روزهای اولی که قرار بود ایمیل خود را چک کنید را به خاطر دارید؟ یک ویندوز و یک اینترنت اکسپلورر، با حداقل امکانات موجود و کمترین سرعت ممکن روی کره زمین! البته ما نیز انسان‌های قانعی بودیم و چیزی نمی‌گفتیم! شاید لود شدن خود IE یک داستان بود و بعد باز کردن سایتی مثل یاهو و وارد پیج ایمیل شدن آن یک داستان متفاوت!
کمی بعد، شرکت‌های زیادی دست به تولید مرورگر زدند. حتما نام‌هایی چون اوپرا، فایر فاکس و … را به خاطر دارید؛ اما در این میان وقتی گوگل ظهور کرد، با طراحی اولیه کروم نشان داد که می‌شود یک مرورگر قدرتمند، سبک و سرعتی داشت! شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که کروم بتواند به این سرعت، سهم عظیمی از بازار را در اختیار بگیرید. اتفاقی که برای اکثر محصولات و تولیدات کمپانی خوش ذوق گوگل رخ می‌دهد.
اینفوگرافیکی که به شما نشان خواهیم داد، به وضوح نشان می‌دهد که چه گونه مردم طی یک بازه 7 یا 8 ساله، از اینترنت اکسپلورر قدیمی و کند به کروم جدید و سریع کوچ کردند.
تصویر متحرک زیر، با استفاده از رنگ‌های مختلف، نشان می‌دهد که در سال‌های مختلف کدام مرورگر برترین بوده و چگونه کروم به آرامی جای آن‌ها را تصاحب کرده است. این آمار مربوط به محبوب‌ترین مرورگرهای دسکتاپ و تبلت در طول یک سال است که توسط Jody Sieradzki و بر اساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت Stat Counter به‌دست آمده است. مشاهده این سوییچ و جا به جایی گسترده کاربران از اینترنت اکسپلورر به کروم واقعا جذاب است؛ اما در این میان برخی الگوهای منطقه‌ای دیگر نیز قابل تامل است.
برای مثال اوپرا حدود شش سال پیش فرمانروای بلا منازع روسیه و کشورهای همسایه‌اش بوده و برای خود پادشاهی می‌کرده است. یا به طور مثال در سال‌های 2011 و 2012 فایرفاکس در آسیا و آفریقا در حال فرمانروایی بوده اما به راحتی قلمرو خود را به کروم می‌دهد.

 کمی دقیق که به این تصویر نگاه کنید؛ نقشه ایران را می‌بینید! هنوز با اقتدار یکی از هواداران اینترنت اکسپلورر در جهان هستیم! حال باید دید پس از معرفی ویندوز ده و تقریبا پایان کار IE محبوب ایرانیان، سال آینده هموطنانمان به سمت چه مرورگری می‌روند؟!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین