تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر به یاد داشته باشید، از رویداد سالانه ی Summer Games Done Quick و شیوه خاص آن ها برای جمع آوری سرمایه به هدف کمک رسانی به خیریه ها گفتیم. طی این رویداد، گیمرها دور هم جمع می شوند و با تمرین قبلی، بازی ها را در کمترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.
مبلغ کلی حاصله برای سازمان «دکترهای بدون مرز» رقمی در حدود یک میلیون و ۲۳۰ هزار دلار بود که البته بنا به گفته Games Done Quick، این میزان طی چند روز آینده ممکن است تغییراتی به همراه داشته باشد.
Summer Games Done Quick امسال در ایالت مینسوتا رخ داد و بازیکنان با مهارتی گرد هم آمدند تا با وسیله دانش و توانایی خود نمایشی جهانی ارائه دهند. صدها هزار نفر طی چند روز گذشته از طریق کانال های توییچ و یوتوب این رویداد را دنبال کردند.
اگر از بعد معنوی این ماجرا فاصله بگیریم، می توانیم در مورد مهارت فوق العاده بالای بازیکنان نیز سخن بگوییم، مهارتی که سبب می شود بتوانند بازی های سخت و طاقت فرسایی چون Bloodborne را تنها طی چند ساعت به پایان برسانند. شما هم می توانید یک بازی بلند را تنها در عرض ۲-۳ ساعت تمام کنید؟ امتحان اش ضرر ندارد، شاید شما هم بتوانید سال آینده در این رویداد حاضر باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین