تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به دفعات برای همه ما پیش آمده که وقتی قصد گرفتن تصویر از پشت یک پنجره و یا موارد مشابه آن را داشته ایم بازتاب چهره و جسم خودمان در پنجره سبب گشته تا نتیجه نهایی که توسط دوربین ثبت می گردد چندان مطلوب نباشد.
در همین راستا و در پاسخ به چنین مشکلی محققین گوگل و MIT طی تلاشی مشترک، راهی را پیدا کرده اند تا بتوان بازتاب های یاد شده و اضافی را از تصاویر حذف نمود.
جزئیات تحقیق مورد اشاره قرار است طی ماه جاری و به صورت مقاله ای در کنفرانس Siggraph 2015 به سمع و نظر عموم برسد و ۴ محققی که در آن دخیل بوده اند به صورت رسمی به همگان نشان بدهند که چطور می توان با یک دوربین موبایل ویدئویی کوتاه را تهیه و سپس با استفاده از الگوریتم توسعه یافته توسط آنها بازتابهای مازاد و موثر بر کیفیت کار را حذف نمود.
مطابق راهکار مورد بحث کاربران می توانند انواع مختلفی از موارد زائد و نامناسب در ویدئو همانند قطرات باران، فنس یا حصار، بازتاب بدن انسان در یک شیشه و نمونه های مشابه دیگری از این دست را پاکسازی نمایند.

توسعه الگوریتمی بوسیله گوگل و MIT برای بهبود تصاویر و حذف بازتاب های غیر ضروری از آنها

الگوریتم تازه توسعه یافته فریمهای مختلف ویدئو را مورد بررسی قرار داده و بر اساس داده هایی که از کلیه فریم ها جمع آوری می کند به اصلاح خروجی نهایی و حذف بازتاب های غیر ضروری آن می پردازد.
ناگفته نماند که قبلاً نیز راه حل هایی مشابه در همین زمینه ارائه شده بود ولی هیچیک از آنها خروجی به خوبی آنچه که راهکار کنونی عرضه می نماید ارائه نمی کردند.
همچنین یک نکته ی جالب دیگر نیز وجود دارد؛ از آنجایی که الگوریتم توانایی شناسایی بازتاب های غیر ضروری و جداسازی شان را داراست، این امکان را نیز دارد تا یک تصویر جداگانه و شفاف از بازتاب های حذف شده پدید آورد.
مسلماً وجود چنین شیوه ی ویرایشی برای بسیاری از کاربران هیجان انگیز به حساب می آید، ولی در مورد اینکه چه زمان الگوریتم مذکور به صورت تجاری و در محصولات مختلف عرضه خواهد شد هنوز حرفی به میان نیامده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین