تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نیکون امروز نسخه جدیدی از لنز های ۲۴ الی ۷۰ میلیمتری خود با گشودگی دهانه لنز f/2.8 را معرفی کرد که برای علاقمندان به دوربین های فول فریم ارائه می گردد.
نسخه جدید این لنزها مجهز به قابلیت کاهش لرزش است و اگر دیگر لنزهای مشابه ارائه شده از سوی این برند، عملکرد خوبی را از خود نشان نمی دهند، می توانید از انواع جدید برای گرفتن عکس هایی با ثبات بیشتر و لرزش کمتر استفاده نمایید.
البته این تنها یکی از تغییرات اعمال شده در لنزهای مذکور است و از دیگر موارد افزوده شده به آن می توان به یک ساختار اپتیکال کاملا جدید اشاره نمود که در نهایت دوام بیشتر و کیفیت بالاتر تصاویر را به ارمغان می آورد.
علاوه بر این، از نوعی پوشش فلوئورین هم روی بدنه دستگاه استفاده گردیده که تمیز کردن آن را ساده تر می کند. کنترل گشودگی دهانه لنز این دستگاه به صورت الکترومغناطیسی انجام می گیرد تا در زمان استفاده از مد عکس برداری پیاپی، تصاویر اکسپوژری یکسان و پایدار داشته باشند.
گشودگی دهانه این لنز دارای ۹ لبه گرد است و برای عکس برداری از نواحی خارج از فوکوس تصویر که همچون حباب های رنگی به نظر می رسند، بسیار مناسب خواهد بود.
اما آنچه باعث محبوبیت مدل اولیه این لنزها شده، ترکیب بیشینه گشودگی دهانه لنز f/2.8 و تطبیق پذیری فوق العاده ایست که به خاطر برد زوم دستگاه در اختیار کاربر قرار داده می شود؛ ارتشی متشکل از تنها یک لنز که همه نیازهای کاربران حرفه ای را برطرف می کند.
اما لنز جدید، با تغییرات و بهبودهایی که در آن حاصل گردیده تلاش دارد عملکردی بهتر از نسخه اولیه را به نمایش بگذارد و قرار است که از اواخر ماه اوت با قیمت ۲۳۹۹٫۹۵ دلار عرضه گردد که قطعا با مرور زمان کمتر خواهد شد.
وزن این لنز برابر با یک کیلوگرم اعلام گردیده که حدودا ۱۰ درصد در قیاس با مدل نخستینش افزیش یافته و به همین دلیل باید توجیح خوبی برای انتخاب مدل جدیدتر داشته باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین