تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت چند روز پیش ویندوز ۱۰ را برای پی سی منتشر نمود و حالا همه منتظر اند تا این سیستم عامل برای دیگر پلتفرم ها نیز عرضه شود. طبیعتا با این میزان تاکید ردموندی ها روی بخش بازی و تعامل برند اکس باکس با ویندوز ۱۰، انتظار می رود که اکس باکس وان در اولویت باشد.
اگر از دارندگان اکس باکس وان هستید، باید بدانید که ویندوز ۱۰ به زودی و در دو فاز مستقل برای کنسول شما منتشر خواهد شد. کاربران قسمت Preview از سپتامبر سال جاری و تمامی اکس باکس وان ها از ماه نوامبر آپدیتی را دریافت خواهند کرد که داشبورد کنسول را اندکی تغییر می دهد.
در حقیقت قرار نیست ویندوز ۱۰ به صورت کلی و با همان شمایلی که روی پی سی می بینید روی کنسول تان اجرا شود. کاشی ها منظم تر شده، سرعت بیشتر می شود و کارایی سخت افزار نیز بهبود خواهد یافت. مایکروسافت پیش از این نیز وعده داده بود که پس از ارائه آپدیت ویندوز ۱۰، توسعه دهندگان کار راحت تری خواهند داشت.
یکی از اصلی ترین کاربردهای ویندوز ۱۰ روی اکس باکس وان، اضافه شدن کورتانا است. کورتانا، دستیار شخصی شما خواهد بود و از این پس برای انجام امور خود باید از وی کمک بگیرید. البته فراموش نکنید که برای صدور فرامین صوتی، باید کینکت داشته باشید. به نظر شما کورتانا می تواند نجات بخش کینکت مایکروسافت باشد؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین