تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت استارتاپی در ایالات متحده به حساب می آید که هدف آن ها، پدید آوردن هدستی با نمایشگر رتینا و توانایی خلق تصاویر سه بعدی درون محیط است. سال گذشته، چندین شرکت بزرگ از جمله گوگل مبلغی در ابعاد ۴ میلیارد دلار روی شرکت رونی آبوویتز سرمایه گذاری کردند اما Magic Leap از آن زمان تاکنون سکوت کامل خبری اختیار کرده. البته حدس و پیش بینی هایی در مورد علت سرمایه گذاری ۵۴۲ میلیون دلاری گوگل وجود دارد اما هنوز محصولی از این شرکت ندیدیم که به تریلرهای نمایش داده شده نزدیک باشد.
در حال حاضر، Magic Leap رازهای خود را پشت درهای بسته شرکت نگه داشته و هیچ کس حق ندارد وارد بخش های سری آن شود، در نتیجه هنوز هیچ خبرنگار و متخصصی خارج از این مجموعه نمی داند که هدست مجیک لیپ دقیقا چیست و چه می تواند انجام دهد. البته اگر مشتاق باشید می توانید طرح های مفهومی را تماشا کنید اما به یاد داشته باشید که تصاویر زیر چندان اعتبار خاصی ندارند و لزوما در محصول نهایی نباید منتظر چنین کیفیتی بود.
البته یک استثنای کوچکی وجود دارد. خبرنگار و نویسنده وبسایت TechnologyReview، چند ماه پیش توانسته بود تا با یکی از نسخه های ابتدایی سر و کله بزند، اما مقاله ای که وی به رشته ی تحریر در آورد، سوالات بیشتری مطرح کرد.
اما پتنت های اخیر شرکت مذکور احتمالا پاسخی بر بیشتر سوالات و ابهامات باشد. این هدست که بنا به گفته مجیک لیپ، ارائه دهنده تکنولوژی «واقعیت سینمایی» است، مرحله و مرتبه ای بالاتر از واقعیت افزوده به حساب می آید. به نظر می رسد که رقیب بسیار قدرتمندی از سوی گوگل و کوالکام برای هولولنز مایکروسافت در حال آماده شدن است.
تصاویر زیر تحت عنوان «سیستم واقعیت افزوده و مجازی و متودها» به ثبت رسیده اند و راوی ظاهر کلی و مدل کارایی آن هستند. براساس پتنت ها نمی توان در مورد ظاهر دستگاه قضاوت کرد اما می توان بدنه ی تکنولوژی را به طور کامل در تصویر دید. تغییرات جزئی و کلی ظاهری می تواند بعدها در مورد آن لحاظ شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین