تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این روزها شرکت ها تلاش دارند که هر چه بیشتر کاغذ را از فرایندهای سازمانی خود حذف نمایند؛ تکنولوژی و به طور مشخص نرم افزارهای تولید محتوی، سرویس های ایمیلی و اپلیکیشن های پیام رسان نیز همگی به ابزارهایی برای تسریع یافتن این روند بدل گردیده اند.
اما جدای از اثراتی که این مساله بر حفظ محیط زیست دارد، مشکلاتی که به خاطر نصب درایور پرینتر، جمع شدن کاغذ، تمام گشتن جوهر و مواردی از این دست رخ می دهند نیز به تدریج از شرکت ها و سازمان ها رخت بر می بندند.
اپسون هم که از نامداران تولید پرینترهای خانگی و اداری محسوب می شود، تصمیم گرفته تا سهم خود برای کم کردن مشکلات یاد شده را ادا نماید و در همین راستا نیز سری جدیدی از پرینترهای خود به نام اکو تنک را معرفی کرده است.
این سری از چاپگرهای اپسون علیرغم اسم اندک مضحک خود، برپایه ایده ای مبتکرانه ساخته شده اند؛ یک محفظه عظیم از جوهر برای آنها در نظر گرفته شده که تا دو سال نیازی به تعویض ندارد.
اپسون ادعا کرده که این پرینترها ظرفیتی برابر با ۲۰ ست کارتریج جوهر را دارند و زمانی که محتوی داخلشان تمام شد می توانید با یک بطری جوهر آنها را پر کنید.
اکو تنک را در اصل می توان معادل موبایل دروید توربو در پرینترها خواند: اگر موتورولا به خاطر ناتوانی در دستیابی به تکنولوژی بهتر برای افزایش دوام عمر باتری ها تصمیم گرفته ظرفیت باتری دروید توربو را افزایش دهد، اپسون نیز که راه حل مناسبی برای مشکل تمام شدن مدام کارتریج نداشته، گنجایش مخزن های جوهر دستگاه های تولیدی اش را افزایش داده.
اما این پرینترها ارزان قیمت هم نیستند و ارزان ترین مدل آنها از ۳۷۹ دلار شروع می شود. خبر خوب اینکه بطری های تعویض جوهر این دستگاه ها قیمت معقولی دارند و ست چهار رنگ آنها با پرداخت ۵۲ دلار قابل خریداری است.
خوشبختانه پرینت گرفتن در زندگی بشر امروزی آنچنان به ندرت رخ می دهد که تعویض کارتریج دیگر مانند گذشته چندان هم دشوار و آزاردهنده نیست و لذا با در نظر داشتن قیمت محصول، بسیاری ترجیح می دهند که به همان دستگاه های قدیمی اکتفا کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین