تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به نظر می‌رسد توسعه‌ی دستیارهای صوتی هوشمند در پلتفرم‌های موبایل وارد فاز جدید می‌شود؛ شنیده‌ها حکایت از این دارد که اپل در حال آزمایش سیری به منظور پاسخ‌گویی، ضبط و تبدیل صوت به متن تماس‌های دریافتی است.
براساس گزارشی که توسط وال استریت ژورنال منتشر شده، اپل در حال آزمایشی سرویسی است که بر مبنای آن سیری قادر است به تماس‌های صوتی دریافت شده پاسخ داده،مکالمه را ضبط و متن آن را بصورت متنی ذخیره کند. شنیده‌ها حکایت از این دارد که اپل از آن به عنوان صندوق پستی صوتی آی کلاد یا iCloud Voicemail نام می‌برد. تفاوت این سرویس با سایر صندوق‌های صوتی این است که در روش مورد نظر اپل به جای تکرار یک پیغام صوتی تکراری برای کاربران، در زمانی که شما قادر به پاسخگویی به تلفن نیستید، سیری وارد عمل شده و به تماس گیرنده پاسخ می‌دهد. سیری این توانایی را خواهد داشت اطلاعات مشخصی را در مورد محل کاربر در اختیار تماس گیرنده قرار دهد که این موضوع بستگی به صدور اجازه توسط کاربر اصلی دارد. تماس‌های صوتی به سرورهای اپل انتقال یافته و سپس به متن تبدیل خواهند شد.
کارکرد سیری در مورد تبدیل متن مکالمات به نوشتار دقیقا از همان روشی تبعیت می‌کند که این دستیار صوتی با استفاده از آن جملات شما را به متن تبدیل می‌کند. هنوز مشخص نیست که اپل برای این سرویس اپراتورهای مشخصی را انتخاب خواهد کرد یا خیر. به نظر می‌رسد در صورتی که آزمایش‌های کنونی صورت گرفته موفقیت‌آمیز باشند باید انتظار داشته باشیم که این ویژگی در نسخه‌ی بعدی سیستم‌عامل اپل یا همان iOS 10 در اختیار کاربران قرار گیرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین