تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از آنکه در سال ۲۰۱۳ اولین گوشی‌ هوشمند بریل برای نابینایان توسط یک استارت آپ هندی به بازار عرضه شد، حال اولین ساعت‌ هوشمند بریل نیز با امکان ایجاد مطالعه برای کاربران روانه‌ی بازار خواهد شد.

دات (Dot) را باید اولین ساعت هوشمند بریل مخصوص نابینایان خواند. یک استارت اپ در کره‌ی جنوبی با هدف دست یافتن به سه هدف، این ساعت‌ هوشمند را توسعه داده است. براساس اطلاعات ارائه شده فقط یک درصد از کتاب‌های موجود به زبان بریل ترجمه شده است؛ حال آنکه هزینه‌ی مطالعه کتاب‌های الکترونیک بریل بیش از ۲٫۰۰۰ دلار برای نابینایان آب می‌خورد. این هزینه‌ی سنگین و محدود بودن منابع باعث شده تا بیش از ۹۵ درصد از نابینایان عطای مطالعه‌ی زبان بریل را به لقای آن ببخشند و از سرویس‌هایی نظیر ارسال پیام‌های دیجیتال و مطالعه‌ی کتاب بی بهره باشند.

کره‌ای‌ها برای اینکه ساعت هوشمند خود را در اختیار طیف گسترده‌ای از نابینایان قرار دهند، این گجت هوشمند را با قیمت ۳۰۰ دلار روانه‌ی بازار کرده‌اند که قادر است کتاب‌های دیجیتال را برای کاربران نمایش داده و امکاناتی نظیر یاری در آموزش زبان بریل و همچنین ارسال و دریافت پیام‌ها و کوک کردن ساعت را برای این افراد ممکن کند.

این ساعت هوشمند در ظاهر تفاوتی با سایر محصولات موجود در بازار ندارد، فقط در قسمتی که صفحه‌ی نمایش قرار دارد، نقطه‌ها به منظور نمایش خط بریل در محل خود بصورت برآمده ظاهر می‌شوند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین