تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پرینت سه بعدی دارو
در گذشته شاهد ساخته شدن ابزار پزشکی به روش پرینت سه بعدی بوده‌ایم و این بار به نظر می‌رسد محققان موفق به پرینت سه بعدی داروها نیز شده‌اند.
موسسه‌ی مدیریت غذا و دارو آمریکا تایید کرد که اولین دارو با استفاده از فناوری پرینت سه بعدی تولید شده است. این دارو ساخت Aprecia بوده و epilepsy-fighting Spritam نام دارد. این فناوری می‌تواند دزهای بالا ( تا ۱۰۰۰ میلی‌گرم) را در قرصی کوچک جا دهد تا بیمار بتواند با خوردن لیوانی آب آن را ببلعد.
Spritam در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه خواهد شد و با تجویز پزشک قابل خرید خواهد بود. با همه‌گیر شدن این فناوری می‌توان امیدوار بود تا داروهایی که در گذشته به دلیل سختی در بلعیدن بیمار تجویز نمی‌شدند، به داروهایی کم حجم و قابل بلعیدن تبدیل شوند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین