تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر تهران دهه شصت را به چشم ندیده اید، مطمئنا از طریق خاطرات بزرگترها و فیلم و سریال های آن دوره تصوری از حال و هوای آن زمان پایتخت دارید؛ روزگاری که دیدن مردانی با سبیل های از بناگوش دررفته، پاشنه های خوابیده و پشت موهای استثنایی در سطح شهر چیز عجیبی نبود.
طراحان استودیوی “گلیم گیمز” عاشق تهران قدیم اند، برای همین بازی رانر “موتوری” را در حال و هوای تهران اوایل انقلاب طراحی کرده اند که در آن باید سوار بر موتورسیکلت در خیابان های نه چندان شلوغ آن زمان لایی کشی کنید و بالاترین امتیاز را به ثبت برسانید.
بزرگترین نقطه قوت موتوری، فضاسازی عالی و طراحی گیرای اتمسفری است که هر کسی را به تهران دهه شصت خواهد برد؛ از موزیک قهوه خانه ای منوی ابتدایی اش گرفته تا طراحی خیابان ها، ماشین ها، تیپ و قیافه کاراکترها و ادبیات خاص آن دوره که کلماتی مثل “داداش” و “آبجی” و “عشقی” را در آن به وفور می یابید!

کاراکتر بازی که هم می تواند مرد و هم زن باشد، قابل شخصی سازی است و احتمال اینکه از دیدن پشت موهای بیست سانتی متری و ابروهای کلفت و پیوسته آنها قهقهه خنده را سر بدهید بسیار بالاست. اوج این خنده هم برای زمانی است که پس از باخت، اعلامیه تان که امتیاز و سکه های بدست آمده در آن ثبت شده را مشاهده می کنید.

موتوری یک رانر Side Scroller است که در آن می توانید موتور را در سه جهت (از عمق کادر به سمت صفحه نمایش) جابجا کرده و برای این که حوصله تان از لایی کشی سر نرود، کمی با بوق زدن مردم آزاری کنید و برای خودنمایی هر از گاهی تک چرخ هم بزنید. حتی قادرید به سبک جی تی ای، آهنگ در حال پخش از ضبط موتور را هم عوض کنید.
با انجام مأموریت های مختلف هم سکه و امتیاز بدست می آورید که می توانند خرج خرید موتورهای جدید، حرکات نمایشی، آزاد کردن ترک نشین و انواع لباس و سبیل شوند.

موتوری به رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و هم اکنون از طریق کافه بازار می توانید آن را دانلود و سفری نوستالژیک به تهران قدیم داشته باشید. توصیه می کنیم برای حمایت از سازنده، پرداخت های درون برنامه ای را فراموش نکنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین