تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

احتمال می رود که اپل در آینده نه چندان دور سرویس تلفنی مختص به خود را در کنار آیفون به کاربرانش ارائه نماید. براساس گزارش تازه بیزنس اینسایدر، این کمپانی مشغول تست نوعی سرویس MVNO است (به معنای اپراتور شبکه مجازی موبایل که براساس آن، مدیریت شبکه بر عهده اپل خواهد بود و برای ارائه اش از شبکه های بیسیم شرکت های مخابراتی معتبر نظیر AT&T و اسپرینت بهره می گیرد).
در گذشته نیز شواهدی به دست آمده بود که نشان می داد اپل خواستار راه اندازی نوعی سرویس شبکه مجازی موبایل است اما حالا بیزنس اینسایدر گزارش داده که کمپانی مورد بحث پروسه تست سرویس مذکور را در خاک آمریکا آغاز کرده.
براساس این گزارش، شرکت یاد شده مشغول رایزنی برای عقد قراردادهایی است که امکان تست این شبکه مجازی را در اروپا فراهم خواهد کرد. این گزارش نشان می دهد که سرویس مذکور احتمالا از خدمات ارائه شده توسط اپراتورهای مختلف بهره می گیرد و برای ارائه سرویس هر چه بهتر به کاربران، آنها را میان این شبکه ها جابجا می کند.
البته در نظر داشته باشید که سرویس تلفنی اپل به این زودی ها راه اندازی نخواهد شد و حتی با در نظر داشتن اینکه این کمپانی هم اکنون مشغول تست سرویس مذکور است و تصمیم دارد که آن را ارائه نماید، آنطور که بیزنس اینسایدر گزارش داده، راه اندازی کامل آن به پنج سال زمان یا مدت بیشتری نیاز دارد.
در این گزارش به نقل از منابع مخابراتی ذکر شده است که راه اندازی این سرویس اجتناب ناپذیر خواهد بود و در این صورت پیش بینی می شود که در آینده نه چندان دور اطلاعات و خبرهای بیشتری در موردطرح های اپل به گوش برسد. گفتنی است که اهالی کوپرتینو از هرگونه اظهار نظر در رابطه با این موضوع خودداری کرده اند.
به احتمال زیاد اپل برای راه اندازی یک سرویس مجازی تصمیم گرفته که دنباله رو گوگل باشد. اگر خاطرتان باشد غول جستجوگر دنیا اخیرا از آغاز به کار پروژه ای تحت عنوان Fi خبر داد؛ نوعی سرویس تلفنی مجازی که در اختیار دارندگان نکسوس ۶ قرار داده می شود.
اما گوگل با اعمال این محدودیت (یعنی ارائه سرویس مذکور صرفا به کاربران نکسوس ۶) توانسته که جمع کاربران خود را کوچک نگه دارد.
در مقابل، اگر این شرکت بتواند سرویس یاد شده را در مقیاس بزرگ تری عرضه کند آنگاه دیگران کاربران موبایل های اندرویدی نیز امکان استفاده از آن را خواهند داشت.
اما ارائه این سرویس برای گوگل نیز سودمند خواهد بود چراکه به لطف آن می تواند تجربه استفاده از اندروید را به میزان بیشتری تحت کنترل خود در بیاورد و دیگر نگران افزوده شدن نرم افزارهای اضافه یا تاخیر در ارائه آپدیت به خاطر اهمال اپراتورهای مخابراتی نباشد.
با این همه، اپل با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم نمی کند و در عوض به لطف این سرویس می تواند کنترل بیشتری بر تجربه کار با آیفون داشته باشد. به این ترتیب کمپانی مذکور همچنین می تواند درآمد عظیم خود از حوزه موبایل را نیز گسترش دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین