تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 آخرین آمار منتشر شده در مورد سهم هر یک از نسخه‌های سیستم عامل اندروید نشان از این دارد که اندروید آبنبات چوبی در مجموع روی ۱۸.۱ درصد از گجت‌های اندرویدی نصب شده است.

براساس آخرین آمار منتشر شده اندروید ۵.۰ روی بیش از ۱۵.۵ و اندروید ۵.۱ روی ۲.۶ درصد از گجت‌های اندرویدی نصب شده‌اند که از این‌رو آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید روی بیش از ۱۸.۱ درصد از گجت‌های اندرویدی قرار گرفته است. در مقایسه با ماه گذشته‌ی میلادی اندروید آبنبات چوبی با افزایشی ۵.۷ درصدی در مورد میزان سهم خود روبرو شده است. در این بین اندروید کیت کت بیشترین سهم را در میان نسخه‌های مختلف اندروید در اختیار دارد. اندروید کیت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش نامحسوس ۰.۱ درصدی، سهم خود را به ۳۹.۳ درصد افزایش داده است.
پس از اندروید کیت‌کت، آبنبات پاستیلی که شامل نسخه‌های ۴.۱ تا ۴.۳ است با در اختیار داشتن ۳۳.۶ درصد در جایگاه دوم از نظر سهم قرار گرفته است. پس از اندروید آبنبات چوبی که در جایگاه سوم قرار گرفته، اندروید نان زنجبیلی در رتبه‌‌ی چهارم است. اندروید نان زنجبیلی که شامل نسخه‌های ۲.۳.۳ تا ۲.۳.۷ است تنها ۴.۶ درصد از گجت‌های اندرویدی را به خود اختصاص داده است. در آخر دو نسخه‌ی اندروید ساندویچ بستنی و اندروید فرویو قرار دارند.
داده‌های مورد نظر با استفاده از بازدید‌های صورت گرفته از گوگل پلی استور در هفت روز اخیر کسب شده است. انتظار می‌رود سهم اندروید کیت‌کت و آبنبات چوبی همچنان با روند رو به صعود در ماه‌های آینده پیش برود. نظر شما در این خصوص چیست؟

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین