تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت ویندوز ۱۰ را در هفت مرداد ماه به صورت رسمی وارد بازار نمود و ضمناً آن را به صورت یک ارتقا رایگان برای افرادی که تا پیش از این از ویندوز ۷ و ۸.۱ به شکل قانونی استفاده می بردند نیز عرضه کرد و این دسته از کاربران می توانستند سیستم عامل جدید را به راحتی دانلود و سپس نصب نمایند.
باید اعتراف کرد مدیریت نمودن حجم بالایی از تقاضا برای بارگذاری ویندوز ۱۰ ابداً کار آسانی محسوب نمی شود و این موضوع برای کمپانی ساکن ردموند چالش بسیار بزرگی بوده که البته آنها تا به امروز توانسته اند آن را با موفقیت از سر بگذرانند.
کمپانی مایکروسافت برای اینکه بر چالش پیش تر اشاره شده غلبه نماید شیوه های خاص و مختلفی را اتخاذ کرده که از جمله ی آنها می توان به راهکار اشتراک گذاری همانند سرویس های تورنت اشاره نمود. بدین ترتیب که کامپیوتر فردی که فایل های به روز رسانی ویندوز ۱۰ را دریافت نموده قادر است آن را با سایر سیستم هایی متقاضی دریافتش به اشتراک بگذارد.
قابلیتی که امکان به اشتراک گذاری به روز رسانی ویندوز ۱۰ و همچنین سایر آپدیت های مرتبط به این سیستم عامل را روی شبکه های محلی و اینترنت فراهم می آورد WUDO نام داشته و به عقیده ی کارشناسان فنی شیوه ای کارآمد برای مدیریت کردن ترافیکی ۴۰ ترابیت بر ثانیه ای بوده است.
WUDO همانگونه که پیش تر اشاره گشت روشی کاملاً مشابه اشتراک گذاری فایل ها از طریق سرویس های تورنت دارد؛ تحت این ویژگی تقاضای کاربران برای دریافت ویندوز ۱۰ و به روز رسانی های مربوطه اش به سایر کامپیوترهایی که آپدیت های مذکور را دریافت کرده اند هدایت گشته و سپس کامپیوترهای یاد شده به درخواست های دریافتی پاسخ داده و فایل های مورد نیاز را با آنها به اشتراک می گذارند.
این راه حل هوشمندانه باعث می شود مایکروسافت و سرورهایش فشار کمتری را متحمل گشته و در عوض بخشی از بار خدمات دهی بر روی دوش مصرف کنندگان انتقال یابد.
در این بین نکته ی مهم اینجاست WUDO بدون اجازه ی کاربران و به صورت پیش فرض فعال بوده و از پهنای باندشان استفاده می نماید، لذا اگر کامپیوتر شخصی خود را به ویندوز ۱۰ ارتقا داده اید و احساس می نمایید میزان مصرف حجم اینترنت شما افزایش یافته، بعید نیست که همین قابلیت عاملش باشد.
چگونه WUDO را غیر فعال کنیم

    در منوی استارت به سراغ گزینه ی Settings بروید
    گزینه Update and Security را انتخاب کنید
    در بخش Windows Update گزینه ی Advanced Options را انتخاب کنید
    از قسمت Choose How Updates are Installed گزینه Choose how updates are delivered را برگزینید
    در پایین بخش Update from More than One Place یک دکمه وجود دارد، آن را در وضعیت Off قرار دهید
گفتنیست مایکروسافت در بیانیه ای رسمی و در پاسخ به پرسش رسانه ها در این رابطه، اظهار داشته: “ویژگی WUDO سبب می شود دریافت به روز رسانی ها برای قشری که دارای اینترنت ناپایدار و یا محدود هستند آسان تر گردد. از سوی دیگر کامپیوترهایی نیز که در حال ارائه ی فایل ها به سایر کاربران به سر می برند خللی در ارتباطشان با شبکه پیش نخواهد آمد، زیرا برای میزان پهنای باندی که جهت آپلود استفاده می شود محدودیت معینی تعریف شده است.”


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین