تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل برنامه های زیادی برای Apple TV دارد؛ شرکت ساکن کوپرتینو به رشد بازار این محصول در آینده امید بسیاری بسته و قصد دارد بازارهای وابسته به این دستگاه را رشد داده و سبد محصولات خود را متنوع تر کند.

از زمانی که اپل قیمت این دستگاه را به ۶۹ دلار کاهش داد، شایعه ای منتشر شد که  می گفت اپل می خواهد نسخه جدیدی از اپل تی وی را تولید کند. نسخه‌ ای با امکانات بیشتر و پیشرفته تر که گفته می شود فقط چند هفته تا زمان معرفی اش بیشتر باقی نمانده است.

بنا به گفته منابع نزدیک به اپل، این شرکت قصد دارد تا Apple TV تازه را در ماه سپتامپر و همزمان با آیفون های جدیدش معرفی کند. همچنین پردازنده A8 به اپل تی وی اضافه شده و ظرفیت حافظه داخلی آن هم افزایش می یابد. ولی تغییرات تنها به مشخصات فنی محدود نمی شوند.

رابط کاربر نوین همراه با سیری، بازطراحی ریموت و اضافه کردن تاچ پد به آن از بهبودهای دیگر نسخه جدید اپل تی وی هستند. توسعه دهندگان هم SDK‌های [کیت توسعه نرم افزاری] مخصوصی دریافت می کنند تا بتوانند اپلیکیشن های مناسبی برای این دستگاه نوشته و در دسترس کاربران قرار دهند. کاربرانی که به فروشگاه نرم افزاری مخصوص اپل تی وی دسترسی خواهند داشت.

اما از سوی دیگر به نظر می رسد اپل فعلا سرویس تلویزیون اشتراکی اش را راه اندازی نخواهد کرد. قرار بود که این سرویس همزمان با اپل تی وی جدید در ماه سپتامپر معرفی شود که فعلا این مساله را می توان لغو شده دانست.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین