تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که تحقیقات زیادی انجام می دهید تا رستوران یا مکان تفریحی جذابی را برای گذراندن اوقات فراغت انتخاب کنید، اما وقتی در روز موعود به محل مورد نظر می رسید، شلوغی و جمعیت زیاد آنجا هیچ جای لذتی برایتان باقی نمی گذارد. اگر نمی‌خواهید این اتفاق دوباره تکرار شود، گوگل برای شما راه حل جالبی دارد.

کمپانی مذکور روز سه شنبه اعلام کرد که قابلیت جدیدی به موتور جست و جویش اضافه کرده تا به کاربران موبایل آگاهی دهد که چه زمانی یک منطقه شلوغ ترین روزهایش را می گذارند. بنا به گفته سخنگویی از گوگل این اطلاعات صورت نموداری عرضه و به کمک موبایل هایی که تاریخچه مکانی خود را حفظ کرده اند، جمع آوری خواهد شد.

بنابر گفته های کمپانی یاد شده این اطلاعات مکانی به صورت طبقه بندی شده خواهند بود. همچنین این آپدیت به صورت جهانی و برای کاربران ios‌ و اندروید در دسترس خواهد بود؛ هر چند ممکن است هنوز عده ای این آپدیت ها را دریافت نکرده باشند.

گوگل به تازگی آپدیت های متنوعی برای موبایل ها فراهم کرده؛ از به نمایش کشیدن مکان‌ ها به کمک گوگل مپ گرفته تا اطلاع از باز یا بسته بودن مقصدی که می خواهیم برویم. به نظر می رسد بهینه سازی موتور جستجوی گوگل برای محصولات همراه از برنامه های اصلی غول جستجوی اینترنتی در چند سال آینده خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین