تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت ارائه ویندوز ۱۰ را به صورت مرحله ای آغاز کرده است اما این شرکت اخیرا اعلام کرده که بیش از ۱۴ میلیون دستگاه هم اکنون از جدیدترین نسخه ویندوز بهره می برند.

یوسف مهدی مدیر بازاریابی ویندوز در مطلبی اعلام کرده که پیش از ارائه ویندوز ۱۰ به ثبت نام کنندگان، این نسخه از ویندوز باید آپگریدهای زیادی را دریافت کند و آنها که زودتر برای دریافت نسخه نهایی ویندوز اقدام کرده باشند زودتر آن را دریافت می کنند.

اگر هنوز هم تصمیم خود برای دریافت ویندوز ۱۰ را نگرفته اید می توانید از طریق اپلیکیشن  Get Windows 10 روی سیستم خود اقدام به این کار کنید.

گفتنی است که ویندوز ۱۰ نخستین نسخه از این سیستم عامل است که به صورت رایگان در اختیار اغلب مشتریان قرار می گیرد و به همین دلیل مایکروسافت انتظار دارد که پروسه دریافت آن سریع تر از حالت معمول انجام بگیرد و تغییرات زیاد اعمال شده روی نسخه ۱۰ در قیاس با نسخه ۸ نیز دلیل دیگری برای این اظهار نظر است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین