تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر 3Doodler را به یاد داشته باشید٬ خودکار یا پرینتر سه‌بعدی کوچکی که به کاربر امکان می‌داد به وسیله‌ی پلاستیک در هوا اشکال مختلف بکشد. هم اکنون سازندگان این خودکار نسخه‌های جدید آن را با پیشرفت‌های بسیار ارائه کرده‌اند.

مهم‌ترین نکته‌ای که در خودکارهای سه بعدی جدید وجود دارد٬ ابعاد آن است که تا یک چهارم ابعاد نسخه‌ی اولیه 3Doodler کاهش پیدا کرده است به طوری که هم اکنون خیلی بزرگتر از یک ماژیک معمولی نیست. وزن آن نیز تا نصف نسخه‌ی اولیه کاهش یافته است. این خودکار حدود 50 گرم وزن دارد. اما بهبودها فقط در ظاهر خودکار خلاصه نمی‌شوند بلکه میزان توان مصرفی و صدای خودکار نیز کاهش پیدا کرده است٬ ضمن اینکه می‌توان به کمک باتری‌های اضافی – به عنوان لوازم جانبی – از خودکار به مدت دو تا سه ساعت با استفاده از پلاستیک‌های PLA یا ABS استفاده کرد. روی خودکار نیز امکان دو بار کلیک برای جریان ممتد پلاستیک وجود دارد تا برای کشیدن یک خط ممتد نیازی به نگه داشتن طولانی دکمه‌ی جریان نباشد ضمن اینکه بر اساس آنچه که می‌کشید می‌توانید دو سرعت جریان مختلف برای خودکار خود انتخاب کنید.
به لطف پشتیبانان این طرح 3Doodler 2.0 کار خود را در Kickstarter آغاز کرده و تاکنون صد دستگاه از این خودکارها سفارش داده شده است. این خودکارهای سه بعدی 50 دلار قیمت دارند و در طول یک ماه به دست سفارش دهندگان خواهد رسید. سفارش دهندگان بعدی می‌توانند این دستگاه را کمی دیرتر و با قیمت 85 دلار و سفارش دهندگانی که روز نخست کمپین را از دست داده‌اند نیز آن را با قیمت 99 دلار خریداری کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین