تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 به نظر می رسد تصمیم HTC برای ایجاد تغییر در جایگاه خود در بازار جدی بوده و پس از انتشار اخباری در مورد تلفن هوشمند تازه و متفاوت این سازنده به نام HTC Aero، اکنون خبر می رسد این دستگاهی نیست که تایوانی ها قصد دارند آن را با طراحی تازه عرضه کنند و در این تلفن هوشمند یک فبلت متفاوت نیز به بازار ارائه خواهد شد.

 عرضه پرچمداران HTC در سایزهای مختلف امر مرسومی است که آخرین بار نیز با ارائه One Max در کنار +One M9 تکرار شده بود. اکنون نیز طبق اعلام گزارش نماینده HTC در ویتنام، این فبلت جدید همانند تلفن هوشمند Aero از امکانات و طراحی کاملا تازه بهره مند خواهد بود.
اچ تی سی پس از آنکه چندبار با عرضه پشت سر هم محصولات بسیار مشابه، شکست در بازار را تجربه کرد، اکنون تلاش دارد با ایجاد تغییرات عمده در پرچمدار بعدی خود، فروش مایوس کننده مدل های اخیر و ضرردهی های مالی خود را پایان دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین