تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هوندا در مراسم رونمایی از مدل ۲۰۱۶ خودرو «آکورد» در مرکز تازه «تحقیق و توسعه» خود در مانتین ویوی کالیفرنیا، اعلام کرد که قابلیت های CarPlay و Android Auto به خودروهای آینده این شرکت اضافه خواهند شد و مدل رونمایی شده نیز اولین آنها است.

این خودروساز ژاپنی علاوه بر اعلام ایجاد سازگاری بین محصولات آینده اش و سیستم های یاد شده، همچنین گفته است که به زودی API مورد نیاز برای توسعه اپلیکیشن های وسیله نقلیه Uni-Cub را نیز منتشر خواهد کرد.
Uni-Cub یک پسیله صندلی شکل برقی است و عملکرد آن به دستگاه های Segway شباهت دارد که کاربر بر روی آنها ایستاده و وسیله را همانند موتور کنترل می کند، با این تفاوت که Uni-Cub عملا یک صندلی متحرک است که قابلیت حرکت در هر چهار جهت را بوده و حداکثر سرعت آن نیز به ۶ کیلومتر در ساعت می رسد.
گفتنیست هنوز کاربرد خاصی برای این وسیله نقلیه عجیب توسط هوندا اعلام نشده، اما امید است با ارائه API آن در پاییز، توسعه دهندگان بتوانند پتانسیل های مختلف این دستگاه را کشف کرده و اپلیکیشن های مورد نیاز برای آن را طراحی و تولید نمایند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین