تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تاریخ دقیق انتشار بازی موبایل Fallout Shelter اعلام شد

اعضای Bethesda در پایان کنفرانس خود در E3 امسال یک کادوی ویژه به هوادارانشان دادند. کادویی ارزشمند در قالب یک بازی موبایل که مبتنی بر دنیای منحصر به فرد سری فال آوت بود و با نام Fallout Shelter شناخته می شد و مهم تر از آن این که بلافاصله پس از پایان کنفرانس هم قابل دانلود بود. البته دارندگان پلتفرم اندروید کمی از دست اعضای Bethesda دلگیر شدند. چرا که بر خلاف همتایان iOS دارشان باید مدت بیشتری را در انتظار تجربه ی این بازی باقی می ماندند. انتظاری که بر اساس اعلام جدید اعضای Bethesda کمتر از یک ماه دیگر به درازا خواهد انجامید.
بر اساس این اعلام نسخه ی موبایل سری فال آوت یا همان Fallout Shelter در تاریخ 13 آگوست در اختیار هوادارانی که از پلتفرم اندروید بهره می برند قرار خواهد گرفت. گفتنی است که در این بازی مدیریتی شما باید به اداره کردن Vault شخصی خود بپردازید. یعنی همان پناهگاه آشنای سری فال آوت که در زیر زمین بنا شده است. در واقع طی از سر گذراندن این بازی بی پایان، شما می بایست شخصیت های ویلان بیرون پناهگاه را بیابید و آن ها را در اتاق های خالی این پناهگاه زیر زمینی جای دهید. ضمن این که باید به وضعیت جسمی و روحی آن ها نیز توجه نشان دهید و شرایط مناسبی را برای زندگی شان فراهم کنید تا آن ها را همچون یک جامعه ی پویا، سالم و سرزنده نگاه دارید.

در این میان دارندگان پلتفرم های اندروید می توانند از ویژگی های جدیدی در طول بازی بهره مند شوند که مواردی نظیر هجوم ناگهانی حیوانات جهش یافته ای همچون موش یا دیگر موجودات عجیب و غریب به پایگاه زیر زمینی را شامل می شود. البته در این میان برای دارندگان پلتفرم iOS نیز جای نگرانی خاصی وجود ندارد؛ چرا که این قابلیت های جدید در همان تاریخ عرضه ی نسخه ی اندروید، در قالب یک آپدیت تازه به نسخه ی مخصوص این پلتفرم نیز اضافه می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین