تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چندی پیش شرکت Meizo دست به ابتکاری جالب زد و برای دعوت از شرکنندگان در کنفرانس خبری خود، جعبه هایی را دربرگیرنده تلفن همراه نوکیا ۱۱۱۰ و همچنین کارت حاوی تاریخ و زمان برگزاری مراسم برای آنها ارسال کرد و جالب است بدانید که هیچگونه توضیحی در مورد علت قرار دادن این موبایل داخل جعبه ارائه نکرد.
برخی این اقدام میزو را اینگونه تعبیر کردند که احتمالا شایعات قبلی در مورد همکاری این کمپانی با نوکیا صحت دارد اما بعضی دیگر نیز اینطور نتیجه گرفتند که Meizo قصد دارد با این کار نشان دهد محصول آتی اش می تواند همچون نوکیا ۱۱۱۰ افسانه ای و ماندگار خواهد بود.
گفتنی است دستگاهی که قرار است در مراسم پیش رو معرفی شود احتمالا مدل تازه ای از موبایل اقتصادی m2 است.
حال باید به اطلاع تان برسانیم که کمپانی چینی ZTR نیز دعوت نامه های مربوط به کنفرانس خبری آتی خود که قرار است در تاریخ هفتم مرداد ماه برگزار گردد را ارسال نموده و در نظر دارد که میان رده V5 را در جریان آن معرفی نماید.
اما جعبه هایی که همراه با این دعوت نامه ها برای گیرندگان ارسال شده نیز حاوی یک دستگاه موبایل نوکیا ۱۱۱۰ است، اما این بار نه یک دستگاه سالم بلکه یک ۱۱۱۰ خراب و شکسته.
بنابراین روشن است که ZTE با این اقدام سعی دارد نشان دهد که موبایل آتی آن، m2 شرکت رقیب را هم کنار خواهد زد. گفتنی است که این دو رقیب چینی این اواخر عملکرد خوبی را از خود نشان نداده اند.
حتما به یاد دارید که در تلفن های هوشمند Meizo از یک دایره خازنی به عنوان دکمه هوم استفاده شده بود اما اخیرا این کمپانی تصمیم گرفته که مجددا دکمه فیزیکی را جایگزین آن نماید.
جالب است بدانید شایعات حکایت از آن دارند که ZTE نیز به نحوی در مورد این دکمه دایره ای شکل دنباله رو Meizo بوده است و قصد دارد همین تغییرات را در محصولات آتی اش اعمال نماید.
اما نکته جالب تر اینجاست که تصاویر منتشر شده از محصول آتی ZTE به نام V5 شباهت زیادی به موبایل MX4 از شرکت Meizo دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین