تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با بیش از ۳۰۰۰ تست بتای انجام شده پیش از انتشار و ۶۵۰ میلیون نقطه ثبت شده، اپلیکیشن جدید WifiMapper از OpenSignal یکی از برترین ابزارهای رایگان برای یافتن شبکه های وای فای محسوب می شود.

WifiMapper می تواند به غیر از نمایش نظرات افراد در مورد کیفیت هات اسپات های وای فای، نظرات و امتیازات اعضای سرویس فوراسکوئر را هم در مورد هر محل به نمایش درآورد. در این صورت، به طور مثال می توانید کافه ها و رستوران های خوبی که اتفاقا شبکه وای فای قدرتمندی دارند را روی نقشه به سادگی پیدا کنید.

گفتنی است که در حال حاضر اوپن سیگنال با فوراسکوئر برای ثبت مکان های جدید و ویرایش موارد قبلی همکاری می کند. همچنین WifiMapper قصد دارد تا در آینده ای نزدیک امکاناتی همچون مرور آفلاین نقشه ها، جدول رده بندی برای کاربران فعال، اشتراک گذاری ایمن رمزهای عبور وای فای و موارد دیگر را به اپلیکیشن خود بیفزاید.

WifiMapper را می توانید به رایگان برای سیستم های عامل iOS و اندروید دانلود کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین